Kasimda ask baskadir (Sweet November) (2001)

Kasimda ask baskadir (2001)Sweet November

Puan 7.8 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
642
48
2550
235
Sefa profil resmi
Sefa
Sonu şaşırtmalı ve hüzünlü biten çok abartılmaması gereken bir romantik filmdi.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Kendi adıma ben genel olarak beğendim. Ha mükemmel miydi değildi. Sonunu da beğenmeyenler oluyo ama bence böyle bitmesi gerekiyodu.
report_problem
4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İğrenç çevirisi yüzünden izlemeyen herkesin aşkın kasım ayında daha güzel birşey olduğunu sandığı ve sonbahar bilmem ne falan aşkın kasımdaki güzelliğini anlattığını düşündüren film. Fakat aşk kasımda başka falan değildir. Bende böyle düşündüğüm için sıradan bir romantik film diye her ne kadar uzun süre ertelesemde iki sevdiğim oyuncu olduğu için boş bir anımda izleyeyim dedim. Başlarda biraz bu nasıl saçmalık desem de sonunda ağlamaklı ekrana bakakaldım :D romantik film seven bir insan değilim fakat bu gerçekten harika bir film. Kendi alanında da en iyisi bana kalırsa. Tabi şu ana kadar izlediklerim arasında.
report_problem
6 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Genelde bu tür filmlerin hayranı degilimdir. Eğer çok beğenilen bir film ise ya da sevdigim oyuncular oynuyorsa tercih ederim aşk filmlerinii ancak bu film izlediklerim arasında en kötüsüydü. Çok tuhaf ve anlamsız buldum
report_problem
6 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
arşivlik film ..
report_problem
6 yıl önce
anotherdimension profil resmi
anotherdimension
worst romance ever?
report_problem
6 yıl önce
deryasarihan profil resmi
deryasarihan
the classic.... :)))
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar. Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
report_problem
6 yıldan fazla önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Kasımda aşk başkadır diye bildiğimiz izlenebilecek en güzel romantik filmlerden bir tanesi.Hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin!
report_problem
6 yıldan fazla önce