Unbelievable (2019 - )

Unbelievable (2019- )

Puan 8.0 (8 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
385 dakika
Son bölüm
44
0
68
17
nazarboncugu profil resmi
nazarboncugu
zihnimden yığınla cümle geçiyor, hangisi daha uygun olur bilemiyorum yazmak için. çeşitli kavramlar, inançlar, kurallar yüzünden cinselliğe aynı yönlerden bakmadığımız erkeklerle yaşamak zorunda olduğumuz yetmiyormuş gibi, tecavüze uğradığımızda yine en ağır sonuçlarına katlanılmaya terk edilmek, o da yetmiyormuş gibi erkekle eşit olmadığımıza inanılan bu dünyada tecavüzcünün değil mağdurun damgalanması... kadının bir adım geride durması gerektiği, eksik etek olduğu, şahitliğinin 2 kişi olmadıkça önemsenmediği sürece tecavüz edenler hak ettikleri cezaları almayacaklar çünkü kadının bunun sonuçlarında ne yaşadığını bu inançlarla büyütülen toplumlar asla anlamayacaklar. işte bunu en vurucu şekilde anlatan bir seri. umarım çok kişi izler, umarım bu tür yapımlar çoğalır, umarım bir şeyler değişir.
report_problem
2 ay önce
cillembik profil resmi
cillembik
mutlaka izlenmeli. izledikten sonra dünyada her zaman ve hep kötü şeyler oluyor’u düşünmeden edemiyorsunuz. üstünüzde ağırlık hissettiren bi dizi. o kadar iyi işlenmiş ve o kadar güzel ki.
M U H T E Ş E M
report_problem
4 ay önce
psykhe profil resmi
psykhe
Kesinlikle ama kesinlikle izleyin
report_problem
8 ay önce
Perfectstranger profil resmi
Perfectstranger
İçim dışıma çıktı.Çok tahrip edici bir dizi.Ne dramlar var.Bu dünyada bolca kötü insanlar biraz da iyi insanlar için..
report_problem
9 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Sarsan ve tırnak kemirten bir dizi... Bazı yapılan hatalar olayları çözecekken daha da üzerini örtebiliyormuş. Ayrım yapmak istemiyorum ama bir erkek ve kadın gözünden olayın ele alışını izlemiş oldum.Elbette bunda tecrübenin de önemi var ama üzerine toplumun bir kez daha acıtan yüzünü görmekle kalmayayıp, geri gelmeyecek zamanla birlikte üzerine yaşananlar telafi etmek zor olsada mücadele eden insanların sayesinde iyiliğin olduğuna insan bir kez daha inanıveriyor.
report_problem
9 ay önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Bir solukta biten muhteşem dizi. böyle bir solukta biten dizi önerileri olanlar paylaşabilirler mi
report_problem
12 ay önce