The OA (2016 - 2019)

The OA (2016-2019)

Puan 8.1 (21 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
82
6
145
76
BELIT profil resmi
BELIT
5 bölüm bitti ama hala dizi bir şey anlatmadı , Netflix dizileri fast food yemekler gibi olmaya başladı , fabrikasyon ,duygusu yok , felsefesi yok, "hadi gizemli bir şey çekelim de insanlar oyalansın "

report_problem
10 ay önce
3boyoz1yumurta profil resmi
3boyoz1yumurta
Bu dizi çok ilginç bir deneyim🙂Sevdim...
report_problem
1 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok farklı, değişik ve harika bir dizi.. fakat çok ağır işliyor ama ağır işlemesine rağmen sıkmıyor gizem havası merak ettiriyor ve izlettiriyor kendisini.. sezon finali de enteresan bitti bence güzeldi.. şimdi 2. sezon da ne olacağını konuyu nasıl devam ettireceklerini çok merak ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.. umarım 2. sezon biraz daha hareketli geçer.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Bir gece tüm sezonu izleyip. West world, Game of Thrones, True Dedective'i felan unutturup, dizilarin şahı budur, dedidrti bana. Durmayın izleyin diyorum.....
report_problem
3 yıldan fazla önce
irena profil resmi
irena
Yapımcılarının arasında Brad Pitt'i görünce merak edip izlemeye başladım.. İlk bölüm fazlasıyla tatmin etti.. Yine güzel bir netflix dizisiyle daha karşı karşıyayız :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Gizem. Diziyi özetleyen tek kelime. Başlangıçta ki sır perdesi son bölüme kadar aralanmıyor. Hikayeyi ele alışı çok bodozlama. Yani ilk bölümde itibaren karakterler kendilerini akıntıya bırakmışlar. 8 bölüm olduğundan ötürü sanırım. Normalde netflix kendi dizilerini 13 bölüm olarak ayaralar her sene için. Bunu neden az tuttular bilmiyorum ama devamının çok sarsıntılı geleceği belli. Bi ara bildiğiniz herşey yıkılıyor sonra tekrar kuruluyor. Garip bir dizi
report_problem
3 yıldan fazla önce