The K2 (2016)

The K2 (2016)

Puan 9.7 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Aksiyon, Romantik
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
60 dakika
Son bölüm
20
0
36
13
Rainbow profil resmi
Rainbow
Aksiyon ararken kendimi tam da ortasında bulmak :) Ah Chang Wook kendine sevdirmeyi bir kez daha başardın. Son bölümüne kadar merak uyandıran bir diziydi.
report_problem
2 ay önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Bu dizi gerçekten çok iyiymiş...
report_problem
9 ay önce
phoebe profil resmi
phoebe
eşime bile kore dizilerini sevdiren dizi oldu. Aksiyonu, konusunun ilginçliği akıcılığı.. çok güzeldi..
report_problem
3 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
16 bölümün son dakikasına kadar aksiyon ve heyecan devam eder mi? Ne yalan söyleyeyim etti gerçekten. Paranoya bu diziyle ilgili söylenebilecek herşeyi yazmış zaten. Ben de keyifle izledim kesinlikle. Türü sevenler kaçırmasınlar.İyi seyirler...
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk bölümü ağzım açık izledim. Dedim ki sonraki bölümlerde tempo düşer zaten finali de sessiz sedasız kapatırlar. 2. bölümü de ağzım açık gözümü ayırmadan izledim. 3-4-5 derken herhangi bir bölümde gözümü kırptığımı hatırlamıyorum. Dizide aksiyon, komedi,aşk,hırs,güç,intikam duyguları çok çok iyi işlenmişti. Hani böyle 1. sınıf bir yemek gibiydi. Tüm malzemeler dozunda ve kıvamında ve her lokmada sizi mutlu eden bir tad olur ya hani işte öyle birşeydi bu dizi benim için. Her yönüyle ortaya güçlü bir dizi çıkmış. Açıkçası bu kadarını tahmin etmiyordum. Ji Chang-Wook ve Im Yoon Ah ise Kore dizilerinde şimdiye kadar gördüğüm en uyumlu çiftti.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce