The Great (2020 - )

The Great (2020 - )

Puan 7.6 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Son bölüm
9
0
14
14
Nergisg profil resmi
Nergisg
öylesine açmıştım ama ne göreyim ilk sezonu bitirmek üzereyim:o cidden keyifli bir yapım olmuş, huzzaaah!
report_problem
1 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Jenerik kısmında "Kısmen gerçek bir hikâyedir" diyor ama az çok tarihten öğrendiğim Katerina ablamız ile ilgili olaylarda izlerken aklımda dönünce iyi hicvetmişler, absürtlüğü de tam kıvamında. Huzzah!
report_problem
6 ay önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Böylesine absürt bi dizinin bana bu kadar ilham vereceğini düşünmezdim. Gerçekten çok yerinde mesajlarıyla çok başarılı ve çok çok akıcı bi dizi. Öyle ki bir sezonu diziye başlayalı 24 saat olmamıştı ki bitiriverdim :D İlk bölümleri çok iyiydi. Dizinin ortalarına doğru bi acaba desem de çok güzel bi şekilde bitirerek kalbimi kazanmayı başardılar. Dizi genel hatlarıyla gerçeklere dayansa da ve bunun bir dizi olduğunu bilsem de bana bu kadar da olmalı mıydı acaba diye düşündürtecek kadar subjektif. Ama böyle olmasaydı da absürt kategorsinin hakkını veremezdi büyük ihtimalle. O yüzden çok takılmadan güzel güzel izledim :) K. Kaynarca ve Yaş Antlaşması'ndan tanıdığımız Katerina'yı hiç böyle hayal edemezdim :) İkinci sezonunu merakla bekliyorum.
report_problem
7 ay önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Çok tatli dizi.Hem komik hem dramatik hem degisik.Bir bolum izliyim dedim 5 bölüm birden izledim.Sürükleyici ve siradisi bir donem dizisi.
report_problem
7 ay önce