Suits (2011 - )

Suits (2011- )

Puan 8.8 (22 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
44 dakika
Son bölüm
434
10
867
166
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
8. sezonun ardından: Mike varken bir derece katlanıyordum ama artık bu sezonla bitmesi gereken bir dizi olduğunu ispatladı bence. Fazla tekrara girdi doğal olarak. Bu sezon biter diye düşünürken 9. sezon onayı alması şaşırtsa da final sezonu olması doğru bir tercih oldu. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 4x10 This Is Rome, en az beğenilen bölüm ise 8x01 Right-Hand Man olmuş.
report_problem
2 ay önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
Hikaye kuvvetli gelmediğinden daha fazla izlemeyeceğim neden derseniz kısaca diziyi anlatayım beni oradan anlarsınız. Dizide Harvey adlı avukat var Harvey çalışkan olmayan ama piç ve bütün büyük davaları kazanan başrol avukatımız nasıl yani derseniz harvey çok zeki ya da diğerleri çok salak bilemiyorum. Bu avukat aynı zamanda yakışıklı olduğu için müthiş bir seksepalitesi var ve bütün kızlar şak diye yatağına giriyor. Gelelim ikinci karaterlere mesela Harvey'i çekemeyen onun kadar başarılı olamamış tipsiz bir avukat olan Louis, bu adamla Harvey arasında sürekli çekişme var ama Harvey karekteri güçlü olmak zorunda olduğundan sürekli louis eziliyor ve louisden nefret etmemiz sağlanıyor çünkü Harvey abiiii :d bir de mike var. mike dünyanın en iyi bilgisayarından bile daha iyi hafızaya sahip hiçbir şeyi unutmuyor tam harvey'in kalemi :d Harvey davalara çalışmadığından mike puzzle parçası gibi yerine oturuyor. Bence dizi karakter ve konu derinliği olarak çok zayıf. Anlatılanlar son derece klişe ve eril.
report_problem
9 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
7. sezonun ardından: Gittikçe düşen bir grafiği var dizinin. Bu sezon malum 2 karakter finalde diziden ayrıldı. Mike olmadan Harvey daha ön plana çıkacak gibi. Donna yine bu sezon muhteşemdi. Bu dizinin %50 si onun sayesinde güzel. 8. sezon nasıl olacak merak ediyorum. Tüm sezonlar içinde 7x05 en kötü bölümken, 4x10 en iyi bölüm olarak seçilmiş.
report_problem
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
6. sezonu geride bıraktı. 7. sezon olmasa da artık 8. sezon final sezonu olabilir. Bittiğinde özleyeceğim tek karakter Donna olacak. Harvey'in ipleri eline alması diziyi nereye taşıyacak merak ediyorum. Jessica ile malum ters karakterdeler. Tüm sezonlar içinde 6x07 en kötü bölümken, 3x16 en iyi bölüm olarak seçilmiş.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
siyahatliprens profil resmi
siyahatliprens
Çok güzel..
report_problem
4 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
son sezonu neden böyle yapmışlar ya!
report_problem
4 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Enteresandir ilk sezonlarda cok sıkılmıştım, sonradan sarmaya basladi. Harvey'nin seytan tuyunun etkisi yok dersem yalan olur tabi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
XieXie profil resmi
XieXie
louis e hayranım :D
report_problem
5 yıldan fazla önce
koraykonuk profil resmi
koraykonuk
Donna benim favorim
report_problem
5 yıldan fazla önce
neway profil resmi
neway
Harvey benim bebeğimDİ. Son sezonu naaptılar bilmem, baştaki tadı almak zor.
report_problem
5 yıldan fazla önce
salihyet profil resmi
salihyet
Son sezon biraz cacık ama güzel dizi
report_problem
neredeyse 6 yıl önce