Shin Sekai Yori (From the New World) (2012 - 2013)

Shin Sekai Yori (2012-2013)From the New World

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Dil
İngilizce
Ülke
Japonya
Süre
25 dakika
Son bölüm
5
0
8
7
12th profil resmi
12th
Herkesin sevebileceği bir anime olmayabilir ama animenin içinde gezindikçe ince detayları fark edebilirseniz eğer tadını damağında bırakabilecek bir anime olduğunu düşünüyorum. Başlarda biraz kafanız karışabilir ama devam ettikçe rayların yerine oturduğunu fark edeceksiniz ve anlamsızca mutlu olup olaylara şaşıracaksınız hele ki son bölümde. Animenin konusu oldukça temelli bir altyapıya sahip, bu konunun işlenişi, hikayenin anlatılışı muazzam derecede güzel. Hikaye kendisine her seferinde yeni sorular eklerken, izleyiciye o sorular üzerine düşünecek vakitte veriyor ve bu esnada önceden sormuş olduğu soruları cevaplamayı da ihmal etmiyor. Bununla beraber karakterleri, çizimleri, müzikleri benim için oldukça iyiydi, durağan sahnelerdeki arka plan manzaraları ya da aksiyonlu sahnelerdeki detaylar ve bu sahnelerdeki müzikler animenin içerdiği yoğun duyguları oldukça güzel yansıtıyor ve pekiştiriyor, anlatımı daha da güzel kılıyor. İzlemeyi düşünenlere iyi seyirler dilerim.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Çok katmanlı bir hikayeye sahip oldukça karışık anime dizisi. Ancak bu karışıklık hiç kötü bir durum değil. Anime bir çok tarza göz kırpıp farklı yapılar arasında hareket ediyor. Bu durum ne yazıkki izlenirliğini düşürüyor. ama sabırlı olunur ise gerçekten harika bir seri olduğunu anlıyorsunuz. Poltik olarak derin içeriğe sahip anime değeri bilinememişlerden.
report_problem
3 yıl önce
missimiki profil resmi
missimiki
Harika harika harika
report_problem
3 yıldan fazla önce
berrn profil resmi
berrn
8. bölüme geldim ama hala gariplikler silsilesinden başka bir şey değil. Sanırım sonunu göremeden bırakacağım ilk anime olacak.
report_problem
4 yıl önce