Kingdom (2019 - )

Kingdom (2019- )

Puan 9.0 (14 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
45 dakika
Son bölüm
29
0
41
5
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: Yok arkadaş 6 bölüm yetmiyor şu diziye. Koreliler normalde kalkar bu işin altından. Senaryo bocalamaz ama sanırım bütçeyle ilgili bir sıkıntı var. Yine çok hızlı başlayan ve biten bir sezon olmuş. Bazı dizileri izleyip bitirmek zordur, bazılarını da böyle sezon sezon beklemek zor oluyor. Şu ana kadar en fazla beğenilen bölüm 2x06 Episode 6, en az beğenilen bölüm ise 1x01 Episode 1 .
report_problem
5 ay önce
uyscuti profil resmi
uyscuti
Diziyi izlerken arada bir benim de canım yandı. Koreliler bu işi beceriyor.
report_problem
7 ay önce
phoebe profil resmi
phoebe
Sürükleyici ve güzeldi ama waaaauuuww etkisi yaratmadı bende.
report_problem
10 ay önce
ddersu profil resmi
ddersu
her bolumde daha bi hayran kaliyorum, efsane heyecanli
report_problem
10 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Dizi öncelikle çok güzel. Zombi temasının altından çok güzel kalkmışlar. Bunu Joseon dönemiyle birleştirmek ise ayrı bir hava katmış. 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Hani aklında şüphesi olan veya erteleyen varsa bir an önce el atsın. Su gibi akıp gidiyor zaten bölümler. Eleştireceğim nokta sezonun 6 bölüm olması ve bölüm sürelerinin de 50 dakika olması. Gönül isterdi ki en azından 10 bölümlük ve 1 saatlik bölümler olsun. Bitince tadı damağınızda kalıyor.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
İlk sezonu soluksuz izlediğim keyifli bi yapımdı. Saray entrikalarının içine zombilerin eklenmesi sıradışı bir karışım olmuş. Ama sonuç harika. İkinci sezon umarım çok geç kalmaz....
report_problem
neredeyse 2 yıl önce