Broadchurch (2013 - 2017)

Broadchurch (2013-2017)

Puan 8.7 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerilim, Gizem
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
48 dakika
Son bölüm
68
1
107
34
tugced profil resmi
tugced
İzlediğim en güzel gerçekçi polisiye dizilerden biriydi belkide en iyisi bilemiyorum.. aşırı sarıyor merak uyandırıyor sürekli ve sürekli seyretme isteği uyandırıyor. Birçok övgüyü hakediyor, bu tarz sürekli kafada soru işareti bırakan suçlu o mu bu mu gibi uğraştıran kanıtlarla kafaları karıştıran ve sonunda puzzleı oturtan diziler benim canım.. gayet samimi gayet içten bi diziydi.. birkaç sezon daha olsa böyle kaliteli konulardan.. her neyse seyretmeyen varsa mutlaka izlesin derim...
report_problem
10 ay önce
Dikranagerd profil resmi
Dikranagerd
David Tennant'ın muazzam İskoç aksanı ve oyunculuğuyla karşılaşacağınız ve ilk iki sezonunu kısa sürede bitirebileceğiniz çok başarılır bir dizi.
report_problem
4 yıl önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
Oldukça başarılı ve gerçekçi bir dizi. Saçma amerikan polisiyelerinden sıkıldıysanız size çok iyi gelecektir bu dizi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
doctor who'daki başarısından sonra david tennant'ı bir dizide daha görmek için izledim. tabi konusunu okuyunca da dikkatimi çekti çünkü polisiyeyi her türlü severim. dizi, polisiye-dram olarak geçse de dram türü daha baskın. açıkçası katilin "o" (?) olacağını da hiç tahmin etmezdim, bu konuda başarılı bir dizi olmuş gizemini sonuna kadar koruyor. 8 bölümlük mini dizi ve 2. sezonu 2015'de yayınlanacakmış. artık 2. sezonda ne olur bilemiyorum ama o günleri görürsem izlerim.
report_problem
5 yıldan fazla önce