Better Call Saul (2015 - )

Better Call Saul (2015- )

Puan 8.9 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik, Kısa Film
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
46 dakika
Son bölüm
199
3
387
125
pskdnsmnsa profil resmi
pskdnsmnsa
Breaking bad'dan sonra en sevdiğim diziler arasında yerini aldı 6.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum👍
report_problem
10 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
5. sezon 8. bölüm...
Şaheserdi.
report_problem
11 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
4. sezonun ardından: Klasik BCS sezonuydu. Yani tamam bir çizgisi var ama üstüne koymadan ilerliyor bence. Saul'un olmadığı kısımlar daha güzel bence. Breaking Bad 5. sezonda final yapmışken bunu daha fazla uzatırlarsa haksızlık olur. Toplam 4 sezonun en az beğenilen bölümü 1x01, en fazla beğenilen bölümü ise 3x05 olmuş.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
unjustpower profil resmi
unjustpower
4. sezonun özeti:kör ölür badem gözlü olur. Herşeye rağmen 4. sezon beni tatmin etti.
report_problem
2 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Vince Gilligan'ın bitirme tezi. "Breaking Bad'i izlemediyseniz başlamayın" çoğunluğuna dahilim ben de, kesinlikle zevk alamazsınız. Olayların çoğu zaten bir şekilde bağlantılı. En basitinden ikinci sezonda içtikleri içkiyi bile görünce "aa gustavo'nun kartele hediye ettiği içki bu" diyebiliyorsunuz mesela. Bu da izlerken Breaking Bad özlemi çekenlere ilginç bir keyif veriyor.
report_problem
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
3. sezonun ardından: Hala Breaking Bad'den aldığım tadı alamıyorum maalesef. Saul olma kısmı çok uzadı bence. Sezon boyunca yaşlıları ve Chuck'ı izlemekten sıkıldım. Keşke direkt Mike'a dizi çekselerdi de Saul yan karakter olsaydı. 3 sezon içinde izleyenlerin geneli benim aksime en çok 3. sezonu sevmiş. 1x05 en kötü bölümken, 3x05 en iyi bölüm durumunda.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Nergisg profil resmi
Nergisg
Vince Gilligan sen harika bi detaysın bebeğim
report_problem
4 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
2. sezon başladı özlemişitk
report_problem
5 yıl önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
İkinci sezon onayını alamadı diye biliyorum. İzlerken çok keyif aldım.
report_problem
5 yıl önce
kabasakal profil resmi
kabasakal
Şu an için gayet akıcı ilerliyor izlemesi sindirmesi kolay bir dizi fakat izlerken çok sıkıcı hiç aksiyon yok gibi yorumlarla karşılaştım bu zihniyet breaking badi'i popüleritesi için tercih edip izlediğini anlamayanların safsatalarıdır kulak asmayın breaking bad bir aksiyon dizisi olmadığı gibi better call saul da bu beklentilerle izlenmemelidir
report_problem
5 yıldan fazla önce
Lawlss profil resmi
Lawlss
İkinci sezonunu beklemek cidden çok zor geliyor.. :(
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
dadassedat profil resmi
dadassedat
bana göre breaking bad' den daha iyi başladı umarım böyle gider şimdi çok laf atıcaksınız ama breaking bad in ilk bölümlerinin tutuk olduğunu hepimiz biliyoruz.Neyse bence efsane olmaya aday
report_problem
6 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Vince Gilligan bir işe başlarsa onda bir hayır vardır zaten. Breaking Bad'i izlemediyseniz başlamayın. Keza adamlar diyor zaten karakterlerin Yüzde 80 i Breaking Bad'ten. Vince Giligan'ın sinema dilini yitirmeden, kendi sözleriyle anlattığı gibi ; hem tanıdık Hem yepyeni bir iş. 2 Bölümü oldukça tatmin ediciydi. İzleyip vazgeçenlere diziye biraz daha zaman tanımalarını öneririm. Keza Breaking Bad'in ilk bölümleri biraz tutuktur diğerlerine göre. Ne diyelim ahir ömürümüzü geçirecek bir oyuncağımız daha oldu sanırım, umarım yanılmayız...
report_problem
6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk bölüm ardından ikinci sezonu garantileyen ilk dizi sanırım :D Denemeye değer bir dizi demiştim fakat çok daha fazlasını vaad ettirerek başladı.
report_problem
6 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Saul karakterini sevmeme rağmen, böyle bir dizi haberi beni mutlu etmedi. Biz bu adamı kısmi rolleriyle sevdik, yerinde esprileri, beceriksizlikleriyle sevdik. Bu adam şimdi aşık olursa, ne bileyim köyünden çıkıp nasıl bu hale geldiğini görürsek yazık olacak gibime geliyor karaktere. Neyse belki tam tersi olur ve ben de her bölümünü dört gözle beklerim.
report_problem
6 yıl önce