Anne with an E (Anne) (2017 - )

Anne with an E (2017 - )Anne

Puan 8.6 (20 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
Kanada
Süre
60 dakika
Son bölüm
83
0
131
30
Ru. profil resmi
Ru.
Cocuklugumun çizgi filmlerindendi. 🥰
report_problem
3 ay önce
Celestine profil resmi
Celestine
Her türlü duyguyu bana yaşatan bu muhteşem diziye ve bu dizide emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. o kadar güzeldi ki... ve izlerken o kadar güzel vakit geçirdim ki.. Seni çok sevdim ve unutmayacağım Sevgili Anne. E harfi ile...
report_problem
4 ay önce
seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
O kadar güzelsin ki e harfiyle Anne... Dizinin tek kötü tarafı: bitmesi
report_problem
5 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Bitti :( Dönemin ruhunu yansıtan o güzelim dantellerden fincanlara, kostümlerden çayır çimene kadar özümsediğim güzel dizi. Sevgide de saygıda da ne ten rengi ne de cinsiyetin birbirine üstünlüğünün olmadığı mesajlarını her bir bölümünde farklı motiflerle ilmek ilmek işleyen güzellik ...İçten oyunculara, sımsıcak atmosfere e l v e d a :(
report_problem
6 ay önce
phoebe profil resmi
phoebe
Nasıl güzel bir dizidir bu. Her konuya değinmiş neredeyse. Aklımda kalan güzel repliklerinden : "Etek erkekler için bir davet değildir.""Tanrı bazen en güzel hediyelerini en karanlık ve en kuytu yerde saklayabiliyor."En çok Matthew Jerry ve Gilbert ı sevdim. Hepsinin karakterleri çok tatlıydı.Hele dublaj izlediyseniz ilk sezon Jery nin konuşması ne tatlıydı :))Hele manzaralar... Doğa hepsi harikaydı. Şömine başında ışığından ve sıcaklığından yararlanmak için toplanan tüm aile.. Sıcacık bir dizi. Yetim olmak evlat edinme kızılderililer siyahilerin yaşadığı sıkıntılar dışlanma dostluk her konuya el atılmış.Çocukluktan gençliğe atılan adımlar.... Ne de güzel yıllar O esnada sıcağı sıcağına farkında olmasak da... İlk bakışma ilk hoşlanma , ilk aşk... Kendini keşfettiğin ne istediğin neye meyilli olduğunu anladığın yıllar... Hem bu dönemi izlemeyi çok seviyorum kostümler falan harika, hem de bu tarz aile dizilerini çok seviyorum. İlk birkaç bölüm alışma gerisi müthiş bir solukta izlenip bitiyor. Çok beğendim.
report_problem
10 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Şeker Kız Candy'nin netflix bulmuş hali diyebiliriz. Doğa çekimleri, yeşillik, ormanlık, mekanlar falan çok masalsı. Hayal gücü üzerine kurulmuş bir dünya. Kitabını okumadım ama dizi sevimliydi. Dizide sadece Anne karakteri çok iticiydi. Onun dışında bütün karakterler çok iyiydi, Diana bir başkaydı. Verdiği siyasi ve özgürlükçü mesajlar yerindeydi.
report_problem
10 ay önce
cillembik profil resmi
cillembik
muhteşemdi. şu içinde bulunduğumuz kaosta hep içinde olmak istediğim sıcacık bir dizi. bu tarz diziler bilenler söyleyebilir mi?
report_problem
10 ay önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
”We women, powerful and sacred, declare upon this hallowed night.

Our heavenly bodies belong solely to us.

We shall choose whom to love and with whom share trust.

We shall walk upon this earth with grace and respect.

We’ll always take pride in our great intellect.

We’ll honour our emotions so our spirits may soar!

And should any men belittle us, we’ll show him the door!

Our spirits are unbreakable, our imaginations free!

Walk with us, Goddess, so blessed are we!”

report_problem
11 ay önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Bitmemeliydi ya. Böyle bitmemeliydi. Dizi bildiğin yarım kalmis gibi son gibi değildi hiç. Bir sürü cevapsız soru bıraktı arkasında. Neden bitirme kararı aldılar anlamıyorum. 😭 Bayılarak izledim resmen. O kadar güzeldi ki senelerce izleyebilirdim. Masalsı, sanki izlemiyosunda kitap okuyomuşsun gibiydi. Herkes izlemeli bence, özellikle naif tatlı şeyler ve dönem dizileri sevenler. Büyük tavsiyemdir. Ben sadece ilk bölümde çok sıkılmıştım az daha kapatıyodum hatta. Nedenini izleyenler bilir, izleyecekler de görür 😄 Sakın ola kapatmayın alışınca sizi çok güzel şeyler bekliyor benden söylemesi. Ah tekrar söylüyorum bitmemeliydiiin. Tek eksiğin bu. Kalbimi burda bırakıyorum Green Gables'lı Anne 💖
report_problem
11 ay önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
Bu dizinin kostümlerine bayılmakla beraber, dikiş merakımı bastıramıyorum. Bir gün kendime tam da bu dizideki elbiselerden dikeceğim. Kabarık kollu. :)
Anne sen nasıl bir şeysin? Dünyanın en güzel kızılı. Oyunculuk muhteşem. Müthiş bir hikaye anlatıcısı kızımız. Yeri geliyor ağlıyorsunuz, yeri geliyor yaşama sevinci doluyorsunuz. Bu dizi, arınma ritüelim artık benim.
report_problem
12 ay önce
rusyena profil resmi
rusyena
Keşke sona ermeseydi... :(
report_problem
1 yıl önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Netflix'in anime uyarlamaları genelde fiyasko olsa da bu dizi müthiş bir iş. İzlediğim vakitler kendimi gerçekten mutlu hissettiğim nadir yapımlardan.
report_problem
1 yıldan fazla önce
tugbaunaall profil resmi
tugbaunaall
başından sonuna sizi etkileyecek sanatsal ve güzel bir dönem dizisi. duyduk ki 3. Sezon onayını almış izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz, kesinlikle tavsiye ediyorum.
report_problem
2 yıl önce