Zenne (Zenne Dancer) (2012)

Zenne (2012)Zenne Dancer

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Sanat Eseri, Huzur, Dram
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
99 dakika
85
4
280
100
Asli. profil resmi
Asli.
müthiş görsellikler, harika dans sahneleri, her sahneyi ruhunuza kazıyan enfes müzikler ve gerçek bir hikaye.. insanların kendi gibi olmayanlara tahammül edemeyip yaşamlarını alma hakkı görmesi ne acı..! özellikle bunu yapan kişi babasıysa, söylenecek söz yok sanırım. insan olmayı unutuyoruz..
filmdeki 3 karakterin de hikayesi inanılmazdı; Can'ın dans sahnelerini hayranlıkla izledim, Danny'nin fotoğrafları enfesti, Ahmet'in çocuksu masum davranışları içime işledi.. ve sonunda ne olacağını biliyorsunuz ama belki diyorsunuz, belki hikaye birden bir masala dönüşüverir ve mutlu sonla biter.. ama malesef bu gerçekleşmiyor; "çünkü bu sadece bir danstı.."
izleyin, Ahmet'in hikayesini bilin; çünkü binlercesi hala yaşanıyor.
error_outline
5 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
Görsel olarak mükemmel bir filmdi. Özellikle dans sahneleri çok güzel olmuş, konu da biraz durağan olsa da bir süre sonra sürükleyici. Tavsiye ederim değişik bir film izlemek isteyenler göz ardı etmesin.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Başlarda biraz sıkıcı bulsam da gittikçe yükselen bir dramı vardı. İzlenebiir bir türk filmi. Biyografik filmlerden hep etkilenmişimdir zaten.
error_outline
6 yıldan fazla önce
GizemKguzel profil resmi
GizemKguzel
Çok etkileyiciydi. Ben alt yazılı buldum ama senkron bozuktu.
error_outline
6 yıldan fazla önce
missbathory profil resmi
missbathory
Senaryo güzel gerçekten etkilendim ama filmde çok fazla ingilizce ve almanca konuşmalar var alt yazı olmalıydı.Son olarak film müzikleri çok güzel.
error_outline
6 yıldan fazla önce