Gençlik (Youth) (2015)

Gençlik (2015)Youth

Puan 7.5 (15 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İtalya
Süre
124 dakika
89
7
211
162
Rainbow profil resmi
Rainbow
Sonu ancak bu kadar güzel bağlanabilirdi...
Evet herkesin sevebileceği tarzda bir film değil ama yine de kulaklarım şöyle hoş melodilere,ezgilere hasret kaldı diyorsanız buyurun ;)
report_problem
1 yıl önce
Melkor profil resmi
Melkor
Şahane oyunculuklar ve tatlı müzikler
report_problem
2 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
ne söylesem eksik kalır film için benzersiz bir atmosfer ve garip hisler hiç bitmesin istedim..
report_problem
3 yıldan fazla önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
çok güzel bir tabloya saatlerce bakmak gibiydi bu filmi izlemek çok etkilendim
-çocuklar, anne babalarının çektiği çileleri bilmiyor: net detayları ve çarpıcı kısımları biliyorlar elbette. ve taraf tutmak için bilmeleri gereken şeyleri de biliyorlar.
report_problem
4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
O kadar güzeldi ki keşke izlemeseydim diyorum. Acaba yaşlandığımda memnuniyetsiz bir ihtiyar mi, hiçbir zaman değiştiremeyeceği şeyler için pişmanlık duyan biri mi yoksa hastane köşelerinde hiçbir şey hatirlamadan ölümü bekleyen bir zavallı mı olacağım diye korkudan ödüm patladı film boyunca. Genç ve yaşlı bedenleri bir arada gösteriyor böylece hayatın "before/after" ını görüp yaşamı sorgulamamizi istiyor film. Ne istiyorsa da başarıyor. Onun dışında Alpleri izlemek filmin verdiği korkuyu bir nebze unutturdu, sanki bir yerlerden yalinayak Heidi çıkıp gelecekmiş gibiydi. Kısacasi film hayatın bahşettikleri ve sonra da geri aldıkları uzerineydi. Filmleri benim kadar içselleştirmiyorsaniz gönül rahatlığıyla izleyin.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Neutrino profil resmi
Neutrino
Gençliğe hitabe...Şiirsel bir atmosfer, ders niteliğinde replikler, muhteşem oyunculuklar...Beklentiyi yükseltmek istemem, beni etkileyen duru, sakin bir filmdi
report_problem
neredeyse 5 yıl önce