Zohan'a Bulasma (You Don't Mess with the Zohan) (2008)

Zohan'a Bulasma (2008)You Don't Mess with the Zohan

Puan 5.7 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
107
66
745
48
Sefa profil resmi
Sefa
Sandler'ı Sandler yapan film. Bir çoğu konudan rahatsızlık duyabilir ama burada duyar kasmaya gerek yok sonuçta komedi filmi. Gülün geçin. Bolca kahkaha atmalık harika bir film.
report_problem
10 ay önce
12th profil resmi
12th
Sanırım istemeyerek izlediğim için beğenmedim diyemeyeceğim, gerçekten benlik olmadığını düşündüğüm için beğenmedim. Çok bel altı esprileri olan, çok saçma espriler olan bi film. Müslüman ve yahudiler arasındaki savaşın anlamsızlığı, iki tarafında suçlu olmadığını asıl suçlunun amerikanın olduğunu absürt olarak ele alan bir film.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Klasik Sandler filmlerinden farklı aşırı absürtlük içeren bir komedi filmi. Bence oldukça eğlenceli yer yer de çok güzel göndermeleri mevcut. Orta Doğu ve Orta Doğulu'nun durumunu da yer yer güzel esprilerle yer yer de ciddi bi şekilde güzel yansıtmış abartmadan. Sandler filmleri sevenler için özel olacak filmlerinden. Ama onun dışındakiler ne düşünür bilemem tabi :D
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Nedense izlerken filme ilgimi ara ara kaybettim.. Adam Sandler bile yetmemeiş filmi kurtarmaya. Arada gülmedim dersem yalan olur tabi hakkınıda yemiyim :p
report_problem
5 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Komedi alanında kendini aşmış bir filmdir. Adam Sandler'in ağzı açık salya akıtan salak tipi hiçbir zaman değişmeyecek sanırım. Çok yazık. Her filmde aynı adam o nedenle markalaşamıyor.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film aslında saçmalıklarla dolu ama yine de komik ve eğlenceli
report_problem
6 yıldan fazla önce