Yok Artik (2015)

Yok Artik (2015)

Puan 6.9 (16 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
99 dakika
49
21
266
16
eskon profil resmi
eskon
Farklı hikayelerden oluşan, skeçlerin birleşimi, tatlı mı talı bir film. Son dönem Türk filmlerinde bulamadığımız içten bir anlatımı var.
report_problem
22 gün önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Kısa öykülerden toplanmış absürt bir komedi diyebiliriz. Bana haybeden gerçek üstü aşkın film versiyonuyla aynı mantık geldi. Farklı hikayeler, komiklikler ve absürt bir komedi. Film eh işte, kadro sağlam.
report_problem
2 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Tvde vakit geçirmelik, birkaç esprisi gülmelik bir film. Komedi konusunda çıtamızın ne kadar aşağılarda olduğunu düşünürsek, bu biraz kurtarmış kendini diyebilirim. Sonu da çok zorlamaydı.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Oyuncu kadrosu geniş eğlenmelik bir film. Sonlara doğru dedim saçma bir son olur diye ama gayet güzel bağlamışlar. Keyif alarak izlemelik.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
GokhanOkutan profil resmi
GokhanOkutan
filmdeki tüm skeçler serkan altuniğne'nin karikatürleri gibi klişe olsa da oyuncuların kabiliyeti sayesinde gayet izlenebilir güzel bir film olmuş.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Agent47 profil resmi
Agent47
Filmi son sahnesi kurtarıyor. Gerçi tüm konseptin hangi filmden alındığı bariz ortada burda söylemiyim sürprizi kaçmasın :D o filmi izlemiş olanlar mevzuya direk uyanacaktır. ama farklı bir şekilde sunulmuş olması güzel olmuş. kısa film olarak çekilse belki daha güzel olabilirmiş. oyuncuların hatrına filme geçerli not veriyorum.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
bu ekip kaliteli böyle filmler çekmeye yeni başladılar kopukluklar olsa da bizim komedimiz içinde idare eder, Hayalet Dayı daha iyiydi ama geliştirirler kendini büyük ihtimal
report_problem
4 yıldan fazla önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
film bildiğin tv için aile filmi . ne çok güzel ne de çok berbat . aslında konu ilginç ama bağlayamamışlar sonunu . bu filmi yabancılar çekmiş olsa sonunu daha iyi yapabilirlerdi bizimkiler sıradanlaştırmışlar.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Oyuncu kadrosuna pek aldanmayın.. Ben aldananlardanım.. Büyük bir bekleti ile girip hüsrana uğradım. Oyuncular elllerinden geleni yapsalarda senaryo da geçişler kopuk ve bölük pörçüktü. Sonunda mesaj verselerde izlerken çok sıkıldım.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
öyle çok büyük beklentilerle izlemenize gerek yok. Ama oyuncu kadrosu ve filmin konusu gerçekten çok ilginçti :) oyuncular da çok iyi zaten.. hele Seko abi :) Filmin sonu da çok ilginç benden demesi.. Ortalara doğru bu ne lan falan oldum biraz ama sonunda değdi :) Her ne kadar Serkan Keskin var diye izlediysem de gerçekten güzeldi.. İzlenilesi. :)
report_problem
4 yıldan fazla önce