X-Men (2000)

X-Men (2000)

Puan 8.1 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
104 dakika
637
6
3114
75
Sefa profil resmi
Sefa
X-men evreninin başlangıcı. Zamanında izlerken çok ama çok keyif aldığımı hatırlıyorum. Süper-hero evrenleri içerisinde burası farklı bir evren mutlaka izlenmeli.
report_problem
9 ay önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
İzlemek için hayli geciktiğim bir film. Kurgusu, hikayeyi aktarışları, oyuncular hepsi çok güzeldi. 2000 yılına oranla çok başarılı buldum. Serinin devamı için beklentilerim yükseldi. Herkesin neden bu kadar X-Men'ci olduğunu anlamış oldum böylece. ^^
report_problem
4 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Yıllardır öyle ya da böyle bir şekilde karşıma çıkmış olan seriyi hiç adam akıllı oturup da izlememiştim. Kayıpmış şimdi fark ettim. Devam filmlerini de büyük bir keyifle izleyeceğime inanıyorum.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bugüne kadar ilginç bir şekidle hiç bir yerde izlemediğim bir seri x-men. Biraz da ilgimi çekmeyişinden uzak kalmıştım ama beklentimden çok daha güzeldi. Başlangıç filmlerinin klasik sorunu ilk bir saat pek bir aksiyon olmasa da bir başlangıç filmi için oldukça iyiydi. Devamına da bakalım :) 7,5/10
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Kesinlikle efsanenin başlangıcı! Gayet güzel, akıcı, seyir zevki yüksek bir filmdi. Marvel bir kere her anlamda güzel işte! İzleyin :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
efsanenin başlangıcı
report_problem
6 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
beğendiğim ve sevdiğim seriler arasında , değişik bir konusu olması diğer yapımlardan ayırıyor tabi
report_problem
6 yıldan fazla önce