Mucize (Wonder) (2017)

Mucize (2017)Wonder

Puan 8.5 (59 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
169
2
282
91
satir.arasi profil resmi
satir.arasi
Çok çok keyifli bir filmdi. Ailece izleyecek film arayanlara tavsiye edilir.
report_problem
4 ay önce
rusyena profil resmi
rusyena
bu filmi sevdiyseniz 2018 - Polonya yapımı twarz (yüz) filmini de izleyin.
report_problem
6 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çoğunlukla olması gerekenin yaşandığı, göz yaşlarınınsa tatlı sahnelerde döküldüğü umut verici bir film olmuş. Vıcık vıcık dram yok, düşene tekme üstüne tekme vurulduğu sahneler abartılı ölçüde değil. Kısacası ölçüyü kaçırmamış. Bu filmi izlerken her ne kadar güzel duygular hissettiysem de, kendi öğrencilerim arasında da çokça şahit olduğum, fiziksel deformasyonu auggie kadar bile olmadan,auggi'nin yaşadığının kaç katını yaşayan, Onun şansının yarısına bile sahip olmayan diğer çocuklara üzüldüm. Çünkü Auggie zeki, eğlenceli, belli bir gelir seviyesine sahip ve muhteşem bir ailesi var. Bu özellikler O'nu daha kabul edilebilir kılıyor. Gerçek hayatta hem fiziksel hem de davranışsal eksikliği olan çocuklar maalesef ki kolay kolay kabul görmüyor. Güzel bir filmden duyar kasmış oldum ama elimde değil konu sürekli karşılaştığım olaylar üzerine kurulu. Çok uzatmadan güzel bir film yapmışlar deyip bitireyim en iyisi.
report_problem
9 ay önce
Melkor profil resmi
Melkor
İyi yazılıp oynanmış tatlı filmler gibisi yok.
report_problem
11 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Anlamlı bir film verilmek istenen mesaj güzel işlenmiş .
report_problem
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Çok sevimli sıcacık bir aile filmi ^^
report_problem
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
samimi , anlamlı çok güzel bir aile filmiydi , sıkılmadan keyif alarak izledim . ailecek izlenecek güzel yapımlardan biri bence :)
report_problem
1 yıldan fazla önce
filmbaz profil resmi
filmbaz
bomboş bir film 8 yaşındaki çocuğunuz izleyebilir
report_problem
2 yıl önce
brcayd profil resmi
brcayd
İzlediğim en güzel en samimi en içten filmdi sanırsam.Hiç bitmesin istedim gerçekten.Yönetmen Auggie'nin ve çevresindeki herkesin hemen hemen neler hissettiğini neler düşündüğünü bize en samimi biçimde ifade etmiş.Normalde bi karakterden başka bir karaktere geçince filmden ister istemez filmlerden koparım ama bu filmde hiç de oyle bir şey yaşamadım.Tam acaba o karakter ne hisseti ne düşündü derken cevabımı aldım.Bu da burda dursun ben bu filmi daha pek çok kez izlerim :)
report_problem
2 yıl önce
tugced profil resmi
tugced
İnanılmaz tatlı içten ve gerçek bi filmdi, çok sevdim!
report_problem
2 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
ne kadar güzel bir filmdi baya bildiğin sulugöz izledim hem de tek sahnede değil insanın kalbine dokunan pek çok sahne vardı. farklı bakış açılarından anlatılması da harika olmuş..izlenmeli
report_problem
2 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Anlamlı, sıkılmadan izlenecek bir aile filmi çok beğendim.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Şüphesiz ki gönlümün oscarı Wonder'ın Auggie'nin. İnsana iyi gelen, düşündüren,zaman zaman güldüren zaman zaman da gözlerimin dolmasına sebep olan harika bir dram filmi.
report_problem
2 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Bilmem ki nasıl anlatsam. Bir çocuk aslında herkes gibi. Yaşadığı dünya, düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle tamamen sıradan bir çocuk. Tabi ufak bir ayrıntı var. Aynı zamanda yüzünde doğumuyla başlayan bir ameliyat serisinden arda kalan bozuklukla yaşamak zorunda olan sıradan bir çocuk. Okula başlamasıyla hayatı değişen bu ufaklık, bir yandan insanların bakışları, aşağılamaları, hakaretleri ve daha bir sürü şeyle mücadele ederken bir yandan da bu insanların hayatlarını değiştirecektir. Ve bunu sadece nezaketi, zekası, hayal dünyası ve güzel kalbiyle başaracaktır. İzlerken çoğu noktada durup düşüneceğiniz, gerçekten dolu dolu bir metni olan ve farklı bakış açılarıyla şekillenen harika bir film. Farklı bakış açılarından kastım ise olaylar sadece çocuğun bakış açısıyla değil, farklı kişilerin bakış açılarıyla da ele alınmış. Film bölümler halinde bu bakış açılarını da yansıtıyor bizlere. Baştan çok kızdığınız karakterlerin dahi iç dünyalarına göz attıkça çok farklı duygular keşfediyorsunuz. Oyunculuklara göz atacak olursak; Julia Roberts nedense bir türlü ısınamadığım bir yüz. Anne rolünü iyi canlandırmış ancak beni çok da tatmin etmedi. Owen Wilson da her zamanki matrak tavırlarıyla baba rolünde karşımızda. Çok çok iyi bir performans sergileyerek beni şaşırttığını ifade etmeliyim. Bu filme tam olmuş bence. Ve son olarak Jacob Tremblay.. Geleceğin çok parlak çocuğum. Room filminden sonra yine harika bir yapımla parlamayı başardı ufaklık. Özetle kaçırılmaması gerekenler listesinde yerini alacak güzel, keyifli ve yer yer hüzünlü bir film. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi seyirler :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
likeacloud profil resmi
likeacloud
Çoook güzel bi filmdi. Karakterlerin hepsi çok başarılı ele alınmış. Her yaştan gruba hitap ediyor. Bireysel farklılıklara, arkadaş ilişkilerine, aile rollerine değinen keyifle izlecek bir film. Mutlaka izleyin :)
report_problem
2 yıldan fazla önce