Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (What's Eating Gilbert Grape) (1993)

Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (1993)What's Eating Gilbert Grape

Puan 8.7 (18 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
308
3
748
306
.SimS. profil resmi
.SimS.
Gerçekten çok etkileyici aynı zamanda çok sıcak bir aile filmiydi tüm oyuncular iyiydi ama Leo 18 yaşında resmen döktürmüş.
report_problem
4 ay önce
vinivre profil resmi
vinivre
film bana göre durağan ve hayatın içinden alınmış bir yapım olsa da oldukça etkileyiciydi. oyunculuklar inanılmaz iyiydi, özellikle de leonardo'nun oyunculuğu. 18 yaşında böyle bir rolün altından bu kadar iyi kalkabilmesi onun ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu çok iyi bir şekilde yansıtıyordu.

gilbert rolü de johnny için biçilmiş kaftandı, yine ve yine yakışıklılığıyla bizi kendine aşık edecek türdendi.
mutlaka izlenmesi gereken bir yapım.
report_problem
7 ay önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Nasıl övülür? Bir şeyi övmenin sınırı var mıdır? gibi sualleri kenara bırakarak Divamız Bülent Ersoy gibi fevkaladenin fevkindeeee diye giriş yapalım. Leonardo senin normalin üstünde bir oyuncu olduğunu zaten biliyorduk da bu kadar küçük yaşta böyle sarsıcı ve zor bir rolü oynamak... İlla aşık mı olalım be adam. Johnny, bellli bir dönemin genç erkeğini gerçekten senden başkası oynayamazmış çok şirinsin. Böyle tebessümle izleyeceğiniz su gibi bir film.
report_problem
8 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
muhteşem ötesi bir film. Johnny Depp iyi oynamış ama Leonardo 18 yaşında böyle bir performansı nasıl sergilemiş aklım almıyor. Muhteşem ötesi bir film. Gilbert açısından tabi bir aile dramı, bakmakla yükümlü olduğu aile ki o ailede anne obez ötesi ve aklı yerinde olmayan bir kardeş... Fazlasıyla beğendim.
report_problem
9 ay önce
pinarcaki profil resmi
pinarcaki
Leo <3 niye daha önce izlememişim pişmanlığını yaşıyorum şuan.
report_problem
10 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Duygusal,komik,trajik duyguları derinden yaşıyorsunuz.Oyunculuklarda güzel. Ne olursa olsun korunmaya çalışılan aile bağları üzerine anlamlı ve etkileyici.
report_problem
3 yıldan fazla önce
edalibillah profil resmi
edalibillah
:))) vicdan tazeleme filmi
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
gokhanynk profil resmi
gokhanynk
filmi en sona bıraktığım için pisman eden leo sorarim sana bu yeteneğin sirri ne . söylenecek birsey birakmamislar sadece izleyin ve bir kez daha hayran olun bu adama .....
report_problem
4 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
aile bağları adına çok anlamlı, dupduru bi film. kurduğu hayaller bile sevdikleri için olan gilbert i izlerken onun gözünden bakmadan edemiyorsunuz. oyunculuklar zaten inanılmazdı, Leo annesinden oyuncu olarak doğduğunu ispatlarcasına, Johnny de etkili bakışlarıyla konuşturmuşlar sanatlarını.
report_problem
4 yıldan fazla önce
SNOWS profil resmi
SNOWS
Gilbert : ne diyeceğimi bilemedim
Arny: teşekkür et Gilbert teşekkür :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
film boyunca yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Leo kesinlikle kocaman bir alkışı hak etmiş, hayranlıkla izledim. Harikaydı kaçırmayın derim.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Film çok doğaldı bunu beğendim, oyuncular çok iyi helede Leonardo DiCaprio ve Johnny Depp , konusu sanki biraz vasattı yine oyuncular filmi kurtarmış diye bilirim doğru oyuncular ama vasat bir konu top sizde
report_problem
5 yıldan fazla önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
Leonardo'ya benden de bir oskar. filmin ismini konusuyla bağdaştıramadım.
report_problem
6 yıl önce
justdoit profil resmi
justdoit
DERSLER EDİNİLEBİLECEK Bİ FİLMDİ. Bİ ÇOK DUYGU TADINDAN YENİLMİYECEK ŞEKİLDE ORTAYA KONULMUŞTU.OYUNCULUKLARA EDİCEK LAF BULAMIYORUM JOHNNY DEEP VE ALTINI ÇİZEREK YAZIYORUM LEONARDO Dİ CAPRİO HARİKAYDI. ÖYLE Bİ OYNAMIŞKİ ADAM GERÇEKTEN OTİSTİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM.PARMAK ISITTIRDI RESMEN.GİLBERT'IN FEDA ETTİĞİ HER ŞEY BENİ BENDEN ALDI. ARŞİVLİK VE ALIPBAŞ UCUNA KONMALIK Bİ FİLM. OYUNCULUKLARÇİN BİLE İZLENEBİLİR.
report_problem
6 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Arkadaşımla 1998 senesinde 5. sınıfa giderken, kırtasiyeden aldığımız kokulu not defterlerine kim daha çok film adı yazacak diye yarış yapardık. Arkadaşın abisi de sinema hastası olduğu için benden daha çok film adı biliyordu. Bende yenilgiyi kabul etmeyip sallıyorsun diyordum. Ne bu Yağmur Adam ve Gilbert Grape Ne Yiyor , böyle filmler mi olur diyordum :) Yıllar geçtikçe listedeki o filmleri izleme fırsatım oldukça geçmişe bakıp vay be o filmlerin hepsi gerçekmiş diyorum :) ve duygulanıyorum :)
report_problem
6 yıldan fazla önce