Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (What's Eating Gilbert Grape) (1993)

Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (1993)What's Eating Gilbert Grape

Puan 8.7 (16 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
295
3
725
306
Sezgii profil resmi
Sezgii
Nasıl övülür? Bir şeyi övmenin sınırı var mıdır? gibi sualleri kenara bırakarak Divamız Bülent Ersoy gibi fevkaladenin fevkindeeee diye giriş yapalım. Leonardo senin normalin üstünde bir oyuncu olduğunu zaten biliyorduk da bu kadar küçük yaşta böyle sarsıcı ve zor bir rolü oynamak... İlla aşık mı olalım be adam. Johnny, bellli bir dönemin genç erkeğini gerçekten senden başkası oynayamazmış çok şirinsin. Böyle tebessümle izleyeceğiniz su gibi bir film.
report_problem
4 gün önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
muhteşem ötesi bir film. Johnny Depp iyi oynamış ama Leonardo 18 yaşında böyle bir performansı nasıl sergilemiş aklım almıyor. Muhteşem ötesi bir film. Gilbert açısından tabi bir aile dramı, bakmakla yükümlü olduğu aile ki o ailede anne obez ötesi ve aklı yerinde olmayan bir kardeş... Fazlasıyla beğendim.
report_problem
28 gün önce
pinarcaki profil resmi
pinarcaki
Leo <3 niye daha önce izlememişim pişmanlığını yaşıyorum şuan.
report_problem
2 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Duygusal,komik,trajik duyguları derinden yaşıyorsunuz.Oyunculuklarda güzel. Ne olursa olsun korunmaya çalışılan aile bağları üzerine anlamlı ve etkileyici.
report_problem
2 yıldan fazla önce
edalibillah profil resmi
edalibillah
:))) vicdan tazeleme filmi
report_problem
3 yıl önce
gokhanynk profil resmi
gokhanynk
filmi en sona bıraktığım için pisman eden leo sorarim sana bu yeteneğin sirri ne . söylenecek birsey birakmamislar sadece izleyin ve bir kez daha hayran olun bu adama .....
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
aile bağları adına çok anlamlı, dupduru bi film. kurduğu hayaller bile sevdikleri için olan gilbert i izlerken onun gözünden bakmadan edemiyorsunuz. oyunculuklar zaten inanılmazdı, Leo annesinden oyuncu olarak doğduğunu ispatlarcasına, Johnny de etkili bakışlarıyla konuşturmuşlar sanatlarını.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
SNOWS profil resmi
SNOWS
Gilbert : ne diyeceğimi bilemedim
Arny: teşekkür et Gilbert teşekkür :)
report_problem
4 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
film boyunca yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Leo kesinlikle kocaman bir alkışı hak etmiş, hayranlıkla izledim. Harikaydı kaçırmayın derim.
report_problem
4 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Film çok doğaldı bunu beğendim, oyuncular çok iyi helede Leonardo DiCaprio ve Johnny Depp , konusu sanki biraz vasattı yine oyuncular filmi kurtarmış diye bilirim doğru oyuncular ama vasat bir konu top sizde
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
Leonardo'ya benden de bir oskar. filmin ismini konusuyla bağdaştıramadım.
report_problem
5 yıldan fazla önce
justdoit profil resmi
justdoit
DERSLER EDİNİLEBİLECEK Bİ FİLMDİ. Bİ ÇOK DUYGU TADINDAN YENİLMİYECEK ŞEKİLDE ORTAYA KONULMUŞTU.OYUNCULUKLARA EDİCEK LAF BULAMIYORUM JOHNNY DEEP VE ALTINI ÇİZEREK YAZIYORUM LEONARDO Dİ CAPRİO HARİKAYDI. ÖYLE Bİ OYNAMIŞKİ ADAM GERÇEKTEN OTİSTİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM.PARMAK ISITTIRDI RESMEN.GİLBERT'IN FEDA ETTİĞİ HER ŞEY BENİ BENDEN ALDI. ARŞİVLİK VE ALIPBAŞ UCUNA KONMALIK Bİ FİLM. OYUNCULUKLARÇİN BİLE İZLENEBİLİR.
report_problem
5 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Arkadaşımla 1998 senesinde 5. sınıfa giderken, kırtasiyeden aldığımız kokulu not defterlerine kim daha çok film adı yazacak diye yarış yapardık. Arkadaşın abisi de sinema hastası olduğu için benden daha çok film adı biliyordu. Bende yenilgiyi kabul etmeyip sallıyorsun diyordum. Ne bu Yağmur Adam ve Gilbert Grape Ne Yiyor , böyle filmler mi olur diyordum :) Yıllar geçtikçe listedeki o filmleri izleme fırsatım oldukça geçmişe bakıp vay be o filmlerin hepsi gerçekmiş diyorum :) ve duygulanıyorum :)
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
umrant profil resmi
umrant
Leonardo nun bu filmde bir an gerçekten özürlü olduğunu düşünenler olarak ona gönlümüzün oscarını gönderiyoruz...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce