Asla Gözlerini Kaçırma (Werk ohne Autor) (2018)

Asla Gözlerini Kaçırma (2018)Werk ohne Autor

Puan 9.2 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler
Dil
Almanca
Ülke
Almanya
Süre
189 dakika
29
0
45
36
melihkaya profil resmi
melihkaya
Bir ressamın hikayesinden yola çıksa da içerisinde çok şey anlatmayı başarmış, kurgu ve sinematografisiyle bence çok çok iyi kotarılmış bir film.
report_problem
23 gün önce
Celestine profil resmi
Celestine
İçinde çok şey barındıran, her şeyiyle mükemmel bir film. Çok çok beğendim. Oyuncular da çok başarılıydı.
report_problem
2 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Yabana atılacak bir film değilmiş bunu o dolu dolu 189 dk ile hissettim. Kesinlikle izlenmeye değer.
report_problem
2 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Film gibi film dedikleri bu olsa gerek. Hiç kolaya kaçmamış. Her şey vardı filmde ama gereksiz duygusallık yoktu. Evet gerçekten büyük acıların yaşandığı bir dönemden bahsediliyor ama aynı zamanda içinde aşk da vardı, sanat da , mutlu anlar da... Film hepsinden bir parça kullanmış ama birbirinden kopmadan tabii. Bu sebeple benzerlerinden bir tık daha gerçekçi geldi bana. Büyük bi dramla başlayıp, sonuna kadar bu dramdan beslenmeyişi filmin en önemli artılarından. O kadar alışmışız ki o tarz filmlere, sürekli o yaşanan dram karşıma çıksın da bi güzel aglayayim istedim. Zamanla aslında hiç ihtiyacımin olmadığını, filmin beni zaten başka başka şeylerle beslediğini farkettim. Gayet tatmin ediciydi.
report_problem
10 ay önce
SonofGods profil resmi
SonofGods
Bu film bana ölümsüzlüğü hissettirdi. Kaybetmişliği ve onun içinde ki kazanma zevkini.. Nasyonel sosyalizm içinde acımasızlığı Komünizm içindeki tek düzeliği ve Kapitalizm içindeki arayış ve kayboluşu
report_problem
1 yıl önce
quppas profil resmi
quppas
Her diyalogda ve sahnede farklı mesajlar veren, her anı tüm detayına kadar hissettiren harika bir hikaye. Filmin süresi sizi korkutmasın, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
report_problem
1 yıldan fazla önce