Vivarium (2019)

Vivarium (2019)

Puan 5.6 (14 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İrlanda
Süre
97 dakika
14
6
52
25
otekiben profil resmi
otekiben
bu ikiliden boş film çıkmaz diye başlayıp vay amk diyerek bitirdiğim sinir bozucu garip döngü. oysaki tam da beklediğim gibi çok güzel başlamıştı ama gizem olayının bokunu çıkarıp ipin ucunu kaçırmışlar. neyse, en azından başarılı oyuncu performansı izlemiş oldum.
report_problem
1 ay önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
bu neydi şimdi allah aşkına.aslında harika bir konusu var ama işleyememişler
report_problem
2 ay önce
emre1910 profil resmi
emre1910
Film güzel ama neden böyle oldu anlamadım
report_problem
7 ay önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Hayatımdaki en gereksiz yarım saatten biriydi. Vats yor pörpıs??
report_problem
11 ay önce
husevni profil resmi
husevni
Oldukça ilgi çekici bir konusu var, bilimkurgu yönünden ziyade gerilim ağır basmış.Beğenmedim diyemem filmin aurası bile geriyor ancak sonu tatmin etmiyor diyebilirim.Çok daha yaratıcı 'vov' dedirtecek bir son çok yakışırdı malesef.Anlayamadığım şu kısımda beni aydınlatmak isteyen olursa da bekliyorum.
report_problem
11 ay önce
BlaCkMyTh profil resmi
BlaCkMyTh
Saçma bir o kadar da sıkıcı. Bir nokta da gerçekten buna mı bağlanıyor olay diyorsunuz. Bu filme harcanan parayla daha yararlı işler yapılırdı. Şu an Home Alone filmi yeniden çekilse, Macaulay Culkin yerine filmdeki kızan kesin oynardı. Hele gülünce aşırı benziyor, yoksa gerçekten.... Neyse :D zaten sonradan da Cem adrian tipli bir şey oluyor fdjhkdhfd
report_problem
12 ay önce
Hermione profil resmi
Hermione
Filmekimi'nde özellikle seçerek ve isteyerek gittiğim bir filmdi. Çok iyi bir "sistemin içinde dönüp duruyoruz, sistem bizi yedi yedi bitiremedi" filmi olmuş. Kesinlikle izlenmeli fakat izleyen ya çok beğenecek ya da hiç beğenmeyecek :D Sonuyla ilgili bazı abartısal sıkıntılar olsa da, filmin sonuna kadar giderek artırılan gerilim dozunu öyle bir işlemişler ki, izlerken o abartıları bile yiyoruz. Yedik yemesine ama bembeyaz kocaman bir çarşafın üzerindeki siyah nokta gibi olmuş. ilk bakışta görmesen de gözüne takıldıktan sonra sürekli o koca çarşafta siyah noktanın olduğu yere bakıyorsun. Benim için bu film mükemmel olmaktan son anda kendi isteğiyle vazgeçmiş bir filmdir, elinin tersiyle itmiştir :D Bu tarz, karanlık ve eleştirel filmleri çok severim. Sonuna mantıklı bir şey bulmak için çok uğraşmamışlar gibiydi. Ama belki de mantıklı olmasını istememiş bile olabilirler, o noktada bir şey diyemem :D Bir şans verin, izleyin.
report_problem
12 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Gece izleyince korkutuyor ama değişik bir film olmuş. Şans verilebilir.
report_problem
12 ay önce