Venom: Zehirli Öfke (Venom) (2018)

Venom: Zehirli Öfke (2018)Venom

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Komik, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Çin
Süre
112 dakika
136
17
385
44
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Kötü bir başlangıç hikayesi değildi ama genel Marvel filmlerinden farklıydı. Ki bunda henüz MCU'ya dahil olmamasının payı da var. Tom Hardy rolünün altından başarıyla kalkmış. Yalnız devam filminin üstünde daha çok çalışılması lazım. Özellikle senaryo konusunda.
error_outline
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
harika bir film.. bol aksiyonlu ve eğlenceli bir film.. tom hardy çok tatlı :) filme puanım : 8.3
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Tamam da venom bu kadar tatlış değil ki ama
error_outline
2 yıldan fazla önce
Celestine profil resmi
Celestine
Devamı gelsiiinn
error_outline
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Venom'un kötü değil de bir an ponçik bir kalbi olduğunu düşünmedim değil. Başlangıç hikâyesi tabii ama biraz beklentimin altında kaldı diyebilirim. Tom Hardy'i oldukça başarılı buldum. Gözler bi örümcek adamı arıyor.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Emrex profil resmi
Emrex
Senin de anan Martha benim de anam Marthadan sonra duyduğum en saçma motivasyon cümlesi. Sen de benim gibisin aslan. Hemşeri sayılırız, benim de anne tarafım Sivaslı diyecek falan sandım bi ara.
error_outline
2 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Hikayesel olarak yapımın çok büyük sıkıntıları var bence. Özellikle herkesin motivasyonunun çok çabuk değişmesi beni oldukça rahatsız etti. Karakterlerden hiçbirini benimseyemedim, sevemedim. Filmin başlarında hikayeyi oluşturmaları da o kadar uzun sürüyor ki sıkılıyorsunuz. Aksiyon sahneleri de çok başarılı değildi bence. Oyunculuk olarak Tom Hardy elinden gelen her şeyi yapmış ve iyi bir iş çıkarmış ancak bu da filmi kurtarmıyor. Daha iyi bir senaryoyla çok daha iyi bir film çıkabilirdi. Benim için bu haliyle vasat kaldı. Üzgünüm. 5/10
error_outline
2 yıldan fazla önce
Melkor profil resmi
Melkor
Aksiyon mu? Romantik mi? Komedi mi? Ne çekeceklerine karar verememişler herhalde. Doğru düzgün bir son yok onun yerine upuzun aptalca bir intro çekmeye karar vermişler. Ne Eddie'nin karakteri bir şeye benziyor ne de Venom'ın yeni hali. Zaten neden Spider-man'siz buna giriyorsunuz? Hadi girdiniz hiç mi uğraşmadınız, göstermediniz senaryoyu bir çizgi roman veyahut sinemadan anlayan birine?
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Film durağan başlasa da beklentimin üstündeydi. Çevremden de öok iyi yorumlar duymadığım için beklentim biraz düşmüştü ama çok keyif aldım özellikle ilk yarım saatten sonra. .Venom ve Hardy çok iyi bir ikili olmuş. şimdiden yeni filmi beklemeye başladım :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film beklediğimden çok çok daha güzel geçti zevkle ve keyifle izledim gayet güzeldi , Tom Hardy resmen Venom olmak için doğmuş karakter ile bütünleşmişti seyir zevki çok yüksekti filmin ikincisi için heyecanlandım :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
Trillmatic profil resmi
Trillmatic
Film tahminimden iyiydi; kasıntı değil, eğlenceliydi. Post-credits sahnesi çok heyecanlandırdı, açık uçlu bırakmışlar, umarım sıkıntı yaşanmadan çekilebilir devamı. Bu arada Stan Lee cameosuna iyi gülmüştüm (hatta aklımdan iyi ki var bu adam düşüncesi geçti anlık), sonra sinemadan çıkmamla Stan Lee'nin öldüğünü öğrenmem aynı anda oldu. Bu film de zihnimde en çok böyle yer edecek bundan sonra; Stan Lee'nin öldüğü gün izlediğim Marvel filmi... RIP Stan the Man...
error_outline
2 yıldan fazla önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Venomu bu kadar seveceğim aklıma bile gelmezdi. Resmen insanlar sempati duysunlar diye ellerinden geleni yapmışlar karakter için :D Bence bu Venom ile Spidermanin düşmanı olan Venomun alakası yok. Şöyle ki o Venoma göre fazla iyi bu. Sanırım Spider man le hiç karşılaşmayacakları için böyle yapmışlar. Beklentimin bayağı üstündeydi. Ben daha karanlık daha ciddi bir film bekliyordum açıkçası. Tom Hardy mükemmeldi. Espriler güzeldi, bayağı eğlendim. Film aktı gitti resmen. Hangi ara bitti anlamadım. Güzeldi güzel. Bence mutlaka izleyin.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Earthen profil resmi
Earthen
Sinemada izlenir.
Zaman zart diye geçti ve keyifliydi. İyi seyirler.
error_outline
2 yıldan fazla önce
ozgetos profil resmi
ozgetos
Tom Hardy yüzü suyu hürmetine izlenecek bir film. Sıfır beklentiyle girdim, sıkılmadım izlerken ama... Amayı filmi izledikten sonra anlayacaksınız zaten.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Öyle aşırı merakla beklemesem de, beklentimi karşıladı diyebilirim. İlk film için gayet güzel bir başlangıç olmuş. ben çok beğendim şahsen. Marvel evreni kalp ben zaten :D Neyse filme gelecek olursak; İlk yarısı biraz durgun geçse de olayların akışı fena değildi. İkinci yarıda belli başlı sahneler çok hoşuma gitti ama bir Ant-Man ya da Deadpool havası beklemeyin. Komik sahneler oldukça az. >Tom bu işin üstesinden gelmiş gibi ama. Bu arada; filmde 2 tane After Credits bulunmakta. Bir tanesi Film biter bitmez, Diğeri de yazılardan sonra... Yazılardan sonrakini beklemeye değer mi bilemedim ama Film biter bitmez olanı bekleyin mutlaka. Herkese iyi seyirler. :)
error_outline
2 yıldan fazla önce