Upside Down (2012)

Upside Down (2012)

Puan 7.1 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Kanada
Süre
109 dakika
252
17
944
282
tugberto profil resmi
tugberto
Ortam olarak ilginç olsa da ergen aşkı tarzı bir hikaye yüzünden bayıyor.
report_problem
8 ay önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
en kötü filmler listelerinden eksik olmaması gereken bir film/filmsi/filmtrak..
report_problem
3 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Kendisinden çok efektlerine, kurgusuna ve yaratıcı konusuna bayıldığım bir film oldu. Böyle bir konuyla mükemmel bir film çıkabilecekken bence harcamışlar tüm artıları. Aşk filmi deniliyor ama bahsettikleri o büyük aşkı seyirciye yansıtamamışlar. İşleyiş çok durgun ve eksikti bence. Kötü değil, güzele bir adım uzak.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Bilim kurgu dünyasında geçen imkansız bir aşk hikayesi. Çok beğendim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Orjinal bir senaryo bilim kurgu ve drama çok güzel şekilde harmanlanmış sosyal yapılarada inceden gönderme yapması hoş olmuş filmin efektleride çok kaliteliydi tat alarak izledim..
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Mottolarıyla, aforizmalarıyla, senaryosuyla izlediğim en iyi dram filmlerindendir. Orijinal bir senaryo işlenmiş. Oyuncular cuk oturmuş. İzlerken seyirciye çok şey katıyor ve hissiyat hiç eksilmiyor.en sevdiğim ise filmdeki o karanlık tema
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ubuntu profil resmi
Ubuntu
Bir dünyanın bittiği yerde diğer dünyanın başladığını düşünün. (Manevi değil, o ayrı konu.) Filmi seversiniz ya da sevmezsiniz, o biraz da alt metinden ne aldığınızla ilgili ama yaratılan atmosfer Solanas'ın pek de ayık kafayla gezmediğini gösteriyor.
Filmin alt metni derken de spoiler vermeden meraklısına konuyu anahtar kelimelerle açayım: Üst dünya-alt dünya, sömüren-sömürülen.
report_problem
4 yıldan fazla önce
megung profil resmi
megung
Fikir orjinal oyunculuk kurgu falanda kötü değilde bu temayla daha güzel birşey yapılabilirmiş gibi geldi bana :) ama izlesem mi izlemesem mi diye düşünüp yorumlara bakıyorsanız izleyin pişman olmazsınız ;)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
imkansız ve tatlı bir aşk. ama nedense harika bir film değil bence.yani sonu biraz havada kalmış gibi bir şeyler yerine oturmamış gibi... yine de değişik bir konusu var bu yüzden sevdim :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Benim tansiyonum var başım dönüyor. Herşey alt üst :D Sakasama no Patema animesi de bunun nerdeyse aynısı şahsen animeyi daha sevdim. Kurgu uçmalı konmalı olaylar fantastik güzel ama harika değil.
report_problem
4 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok değişik bir konusu, çok değişik bir havası var.. hayatımda izlediğim değişik bir kaç filmden biridir.. ve de muhteşemdir.
report_problem
4 yıldan fazla önce
digigirl profil resmi
digigirl
Filmin sonunda 2.sinin geleceği ışığını yakmakla birlikte henüz bir haber yok!
report_problem
4 yıldan fazla önce
burrju profil resmi
burrju
Ben bu filmi izlemişim aslında, şimdi hatırlıyorum dedigim film. :D evet ters dünya fikri degisik ilgi cekiciydi ama bilmiyorum bi şey eksikti filme harika demem icin :) o bi şey oyunculardan mi kaynaklanıyo artik nedir neysee.. :) sonuc olarak izleyin farklı bi bilim kurgu filmi ama büyük bi beklentiye de girmeyin
report_problem
4 yıldan fazla önce
mels profil resmi
mels
Uzun zaman önce izlenecekler listeme attığım ama bir türlü izlemeye fırsat bulamadığım film. Yarısına kadar çok güzel gelse de Adam'ın denize düşüşü ve daha sonrasında mantık hataları birbirini izliyor. Hani onlar olmasaydı daha iyi olurdu ama bu mantık hataları bile filmin güzelliğini gölgeleyememiş. Ters sahne çekimleri çok iyiydi. Bir ara beynimin de alt üst olduğunu hissettim. :D ve Jim'in oyunculuğuna hayran oldum. :)❤ Bilimkurgu severlerin izlemesi gereken bir film bence :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Çok güzel bir filmdi. Daha önce niyetlenmiştim izlemeye ama unutmuşum adını da filmi de :D Neyse ki tesadüfen de olsa karşılaştık bu filmle tekrar. İki arkadaş sağolsun :D Mutlaka izleyin muhteşem bir film! Konusu işlenişi görsel açıdan ve oyunculukları harika. Sadece bazı bir kaç sahnede çarpıklıklar yakalamadık değil :D O kadar da olsun ama :)
report_problem
4 yıldan fazla önce