Unutursam Fısılda (Whisper, If I Forget) (2014)

Unutursam Fısılda (2014)Whisper, If I Forget

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Dram, Komik
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
118 dakika
496
28
1617
136
eskon profil resmi
eskon
İki kız kardeş arasındaki çekişmeyi anlatan, insani bir film. Çok iyi bir Irmak yapımı. Kesinlikle tavsiye edilir. Türlü İnsanlık hallerini bir filme sığdırmışlar.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bu puanlar bu filmin nesine verilmiş acaba merak ediyorum. Dramatize edilmeye çalışılan bir çok sahne saçma ve komikti. Oyunculuklar yetersiz fikir fena değil ama o kadar sadece
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Samimiyetsiz gelen sahne çoktu. O tutku dolu gençleri, yaşadıkları inişleri çıkışları göstermede başarısız olmuş bence. Her şey bir anda olup bitti sanki. Sıkmıyor hiç, o açıdan vakit geçirmek için tercih edilebilir.
error_outline
4 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
7.5'i hak etmeyen bir film. Klasik Çağan Irmak filmlerinden bir tık geride olmuş. Filmin en iyi performans gösteren oyuncusu Işıl Yücesoy'du. Resmen almış, yürümüş. Şöhret hayatı anlatılırken çok Amerikanvari hayat gibi olmuş her ne kadar film boyunca bunu ret etseler bile. Sinema değil, televizyonda izlenebilecek filmlerden.
error_outline
4 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
''Hayat sana teşekkür ederim'' Babam ve Oğlum dan sonra en çok etkileyen Çağan Irmak filmi. Geciktirdiğim ve bugün izlediğim için mutluyum. Böyle filmlere zemin hazırlamalı izlemek için. Patlicana özel not:
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Filmi anlatan en güzel replik..
error_outline
5 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
müzikleri güzeldi, dönemin ambiansı da gayet iyi vermiş. Sevdin bu filmi.
error_outline
5 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Çok güzel çook.Oyunculuklar çok başarılıydı,duygusu çok güzeldi.Özellikle Işıl Yücesoy ve Hümeyra'lı sahneler beni çok etkiledi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
patlican profil resmi
patlican
Kostümler, dönem havasi, Ayperi ve Tarık Aşkı, kız Kardeşlerin hesaplaşması.. kısacası herseyiyle tam bi Cağan Irmak filmiydi.. müthiş gece gece nasıl da iyi geldi :)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
dogukan.e profil resmi
dogukan.e
Maalesef ülkemizde,milyonların izlediği geğiren,osuran,şive komiği yapıp onu da beceremeyen,efsane hollywood filmlerinin taklidi olan,toplumun ancak ayaklarına ayna olabilip içini göremeyen filmlerden fırsat kaldıkça böyle güzel filmlerde yapılıyor çok şükür.
Çağan Irmak festival avcılığı yapmayıp,herkese hitap edebilen ve herkesin içine dokunabilen bir yönetmen.Bu filmde klasik bir konusu olmasına rağmen 70'lerin havasını size hissettiriyor.Bir "Babam ve Oğlum" beklenemez ama samimi duygusallığı ile içinize dokunuyor.Sevgiyi ve sevgisizliği anlatan bir film.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
starch profil resmi
starch
Hikaye güzel, oyunculuklar güzel. Müzik güzel. Çağan Irmak filmlerini seviyorum. Işıl Yücesoy filmin yıldızıydı bana göre..
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Sıkılmadan izlenebilecek bir film ama bir başyapıt beklemeyin.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
Kerem Bursin filmde keşke olmasaymış. O sesi ve görüntüsüyle filmin dokusuna hiç uygun değildi.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
MeKa profil resmi
MeKa
Uzun zamandır Türk filmi izlemiyordum, bu ara üst üste birkaç tane izledim hepsi de hoşuma gitti. Son zamanlarda umut vaat ediyoruz bence :) Diğer birçok yerli yapıma göre ortalamanın üzerinde bir film. Farah Zeynep çok sevdiğim oyunculardan biri, yüzü kadar sesi de güzelmiş hayran oldum dinlerken. Sadece Mehmet Günsur biraz sönük kalmıştı sanki, onun dışındakiler beklentiyi karşılıyordu. Hümeyra'yı zaten söylemiyorum bile. Eksik kalan noktalar olmasına rağmen şarkılarla ve o dönemin ruhuyla bence izlenebilir güzel bir film. İnsanı etkilemeye yetiyor.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
güzel hikaye ..aşkının ve müziğinin peşinden giden bir kız ..müzikler çok güzeldi sinemada izlemediğime üzüleceğim kadar .. sıkmadan yerinde bir film olmuş ..ağlatmasa olmaz çağan ırmak !!
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce