Boyun Egmez (Unbroken) (2014)

Boyun Egmez (2014)Unbroken

Puan 7.0 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
137 dakika
93
3
236
171
serkan2335 profil resmi
serkan2335
Mükemmel film.Tavsiye ederim.
report_problem
10 gün önce
SonofGods profil resmi
SonofGods
Pes etmeme.. Teslim olmama.. Direnme.. Üzerine güzel bir film..
report_problem
6 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Askeri dönemlerde ki esirleri anlayan bir şaheser. Oyunculukları muhteşem. Etkileyici bir biyografi filmi.
report_problem
10 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
biyografi filmlerini çok seven bir insan olarak bu filme de bayıldım, gerçekten her açıdan güzel bir filmdi , Angeline Jolie iyi iş çıkarmış filmi güzel çekmiş yönetmiş, oyunculuklar da gayet güzeldi ve bu etkileyici filmin gerçekten yaşanması ise sizi sadece şok ediyor mutlaka izleyin derim .
report_problem
12 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Müthiş bir film, resmen hayran kaldım adamın hayatta kalma mücadelesine ???
report_problem
3 yıldan fazla önce
birtank profil resmi
birtank
Tam bir hayatta kalma başarısı.Hiç sıkılmadan izliyorsunuz.Zaten gerçek hikayeden alıntı oldugu için senaryosu kendine has.
report_problem
4 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Filmin konusunu eleştirenleri anlamıyorum, gerçek hayattan esinlenilmiş bir filmin nesini eleştiriyorsunuz? Adamın hayatını mı? Film kötü kurgulanmış olabilir ki evet öyle yine bir "Yaşasın Amerikan Ordusu!" filmi katılıyorum. Angelina Jolie'nın çektiğini bilmiyordum, filmin sonunda öğrendim. Yeni başlayan yönetmenlere göre iyi denebilir. Bence sıkıcı bir film değil, gideri var.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Blacklion profil resmi
Blacklion
Güzel bir film mutlaka izlenmeli
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
dogukan.e profil resmi
dogukan.e
Filmin içinde 3 farklı film izler gibi oluyorsunuz.Okyanusta tek başına kalmak,2.dünya savaşı,bir de japonların eline düşmek...
Hikaye gerçek olmasa saçmalık deyip kapatırsınız.Ama hepsini adam yaşamış.
Böyle inanılmaz bir hayatı angeline jolie dışında bir "yönetmen" anlatmış olsaydı efsane filmlerden biri olabilirmiş.Flashback denemiş olmamış,müzikler desen yok gibi...Savaş uçağı sahneleri olmasa belgesel kıvamında...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
bir savaş filminden bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum... angelina yönetmenlik işine kötü bir başlangıç yapmış. yaşanmış bir hikayeyi zaten izlediğim 4-5 filmle karıştırmış ve sonuç kötü... resque down, cast away, the bridge on the river kawai afırmışta afırmış... kendisinden birşey kattığına şahit olmadım... bu süreye 2 çerezlik film izlemeyi tercih ederdim...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
İsmini bu film kadar haklı çıkarmaya çalışan bir film görmedim. Tamam anladık adam "Unbroken" da, bir an İsa'nın çilesini izliyorum sandım. Sadece daha modern versiyonunu. Gerçekten hikayede ne kadarı yaşandı, ne kadarı kurgulandı bilmiyorum ama bana fazla geldi. Düşünsenize sinemaya güzel vakit geçirmeye gidiyorsunuz ama aksine acı çekiyorsunuz ve film bittikten sonra dayak yemişten beter oluyorsunuz. Keşke izleyiciyi bu kadar etkileme kaygısı olmasaydı, daha iyi bir film çıkabilirdi ortaya. Dayak sahnelerinin çoğunu gereksiz buldum ben. Bir an önce işkence sahnelerine geçelim diye asıl güzel kısımlar kısa kesilmişti. Mesela bu adam nasıl asker oldu, İtalyan ailesinin olayı nedir? Kafamda deli sorularla bitirdim filmi.
report_problem
6 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
güzel gerçekten güzel like like likee :D
report_problem
6 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Güzel filmdi mutlaka izlenmeli bu aralar izlediğim iyi filmlerden ..
report_problem
6 yıl önce
lambayapufde profil resmi
lambayapufde
insan iradesini anlatan güzel bir film..
report_problem
6 yıl önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Filmi anlatacak tek kelime " Harika " olmalı . Çok ama çok beğendim... Konusu, işlenişi iyiydi. Yaşanmış bir hikaye olması zaten her zaman için büyük bir artı. Louis Zamperini'nin hayat hikayesi çok ilginç.. Angelina Jolieyi ilk yönetmenlik deneyimi olan Kan ve Aşk filminde başarılı bulmuştum. Bu filmle birlikte bence iyi bir yönetmen olacağını/olduğunu kanıtlamış oldu..
report_problem
6 yıl önce