Tully (2018)

Tully (2018)

Puan 6.7 (9 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
95 dakika
23
2
44
25
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
umduğum ile bulduğum bambaşka şeyler olsa da bu iki güzel kadını bir arada izlemek güzeldi. film akıp gidiyor ve asla sıkmıyor. çünkü belki benim bakış açımdan ötürü bilemedim :D
report_problem
1 yıldan fazla önce
tugced profil resmi
tugced
Baya oturup seyrettiren türden hiç sıkılmadım hatta bi noktası şaşırttı ondan sonra çözüldü zaten her şey.. beklemiyordum yani. tavsiye edilir.
report_problem
1 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Filmin ilk dakikalarında kocası kulaklığı takmış oyun oynarken sinir olmuştum zaten. Kadın tek başına 3 çocukla bu tempoda nasıl baş ediyor derken meğer içten başedemiyormuş zaten. Beyler ; eşlerinize daha çok yardımcı olun baba olarak daha çok çocuklarınızla vakit geçirin!!!!
report_problem
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İlk önce insanın içinde yorgunluk bırakırken sonra kuş tüyü hafifliğinde bir naiflik bıraktı. Anne olmak "zor" kelimesiyle anlatılmayacak bambaşka bir şey sanırım.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
umrant profil resmi
umrant
Gerçekten çok çok güzel bir konuyu çok özel bir biçimde yansıtmışlar.Bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim.Anne olmak kadın olmanın ötesinde ama hiçbir anne kadın olmaktan vazgeçmek istemez, bu nedenle aslında taşın büyüğü beylere bence...Görünen ile gerçekte olanın ayırdına varmalılar...Charlize yine efsane güzel,oyunculuk sergilemiş.Bekar insanlar için biraz korkutucu olsa da konu her ne kadar,çok kıymetli bir film içeriği açısından.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
Eski bir geminin tahtalarının tamamını teker teker değiştirirsek o artık yeni bir gemi mi olur? Anne olmanın ne kadar fedakarlık isteyen birşey olduğunu anlayacaksınız bu filmde. Charlize Theronun film için geçirdiği fiziksel değişime saygı duymamak elde değil. güzel film, beklenmedik bir son, sevdim..
report_problem
neredeyse 2 yıl önce