Kahraman Çocuk (The Young and Prodigious T.S. Spivet) (2013)

Kahraman Çocuk (2013)The Young and Prodigious T.S. Spivet

Puan 6.4 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Aile Filmi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
105 dakika
46
0
105
73
Rainbow profil resmi
Rainbow
Filme rolüyle en yakışan oyuncu Helena Bonham Carter olmuş.Var bu kadında bi marifet 😊 Yine Jean Pierre sayesinde bilgilendik,hoş vakit geçirdik 😊 Seviyor bu adam ilginç şeyleri eğlenceli sunmayı aksi takdirde 10 yaşındaki bir çocuğun kalkıp onca yolu tek başına aşması özellikle Türk toplumu olarak 'el kadar veletin şu yaptığına bak' söylemlerine maruz kalırdı😃 Keyifle seyredin 😉
report_problem
4 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Jeunet'in diğer filmleri gibi ilginç karakterler, benzetmeler, kıyaslamalar ve tabi ki renk kullanımı kurguyu kusursuz beslemiş. Psikolojik anlamda ağır olduğunu söylemek gerek. Jeunet'in filmlerinde hep insanı iyi anlamda rahatsız eden sahneler oluyor. Ve ben rahat hissetmediğim için seviniyorum. Siz de biraz rahatsız olun.
report_problem
2 yıldan fazla önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Jean-Pierre Jeunet filmi olduğunu gösteriyor kesinlikle. bu adamın ilginç aletlerle ilgili ne gibi bir fantezisi var bilmiyorum ancak iyi ki var:)
report_problem
2 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Çok sıcak ve samimi bir film olarak geldi bana. Tarz olarak az da olsa wes Anderson filmlerine benziyor. Ama izlerken sıkılmayacağınıza garanti veririm.
report_problem
4 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Oyuncular çok iyi olsa da konu da biraz açıklık var. Ama adeta manzarası ve görsel efektler ile insanın gözleri bayram ediyor.
report_problem
4 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
hikayenin içi pek doldurulamamış gibi geldi ama jeunet'nin kendine has sayılabilecek -bence başarılı- karakterleri ve sinematografisi buna takılmama engel oldu.
report_problem
5 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Filmin konusu beni tatmin etmedi , içerik konusunda hayal kırıklığına uğradım . Fakat film size görsel bir şölen sunuyor , bunun yanında çekim teknikleri ve oyunculuklar olsun saygıyı hakediyor bana göre .
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
justdoit profil resmi
justdoit
İzlediğim en şirin filimdi :') Renkler, oyuncular senaryoya harmanlanan müzikler masal gibi, sarılıp öpülesiydi^^ Dominique yine filmde suratımda büyük gülümsemeler bıraktı,^^ Senaryonun ritmi kaptırıcıydı bana göre, özellikle replikler çok güzeldi, Jean Pierre yine harika bi eser çıkarmış ortaya. İzlenilesi filmlerden fikrimce
report_problem
neredeyse 6 yıl önce