Tehlikeli Yürüyüs (The Walk) (2015)

Tehlikeli Yürüyüs (2015)The Walk

Puan 7.3 (12 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
123 dakika
109
1
238
87
Rainbow profil resmi
Rainbow
Hala gerçek bir hayat hikayesi olduğuna inanamıyorum...Şaşkınlığım o yürek yemiş cesareti taşıması değil bunu aklına koyup yapması..Philippe Petit sana saygı duydum gerçekten.
report_problem
25 gün önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Heyecanlı bir film. Çok keyif aldım ve heyecanlandım.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
İlk dakikalardan beni yakaladı. Ve film boyunca merak ve heyecan bana eşlik etti. Başkasının hayalini gerçekleştirme isteğini izlerken onun kadar gerçekleşmesini istiyorsunuz. Yani en azından ben istedim. Ha bir de Joseph Gordon-Levitt mükemmel bir performans sergilemiş ayakta alkışlıyorum. Gözlerinde o inancı, isteği, tutkuyu yani olması gereken her şeyi görebiliyorsunuz.
report_problem
3 yıldan fazla önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
iç ısıtan bir başarı öyküsü :) bir de Joseph Gordon-Levitt gülüşüyle filmi muhteşem yapmış. ben kingsley'e de psikopat rollerden
alışkındım bu role çok yakışmış
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
canselyildirim profil resmi
canselyildirim
Gerçekten çok beğendim zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Heyecandan kalbimin ritmi hiç düşmedi. Kesinlikle ertelemeyin hemen izleyin
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Muhteşem bir başarı öyküsüydü. Oyunculuklar çok çok iyiydi. Her yüksekliğe çıkıp o ilk adımını attığında sanki ordaymışcasına heyecanlandım müzikleride oldukça keyif vericiydi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Berkantk profil resmi
Berkantk
Çok sıkıcı bir film olacağını düşünüp, erteleyip durdum. Fakat çok eğlenceli, neşeli bir filmdi. Çok gerçekçiydi. En sondaki yürüyüş sahnesinde atlaya atlaya izlemek zorunda kaldım :D
report_problem
4 yıldan fazla önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
1974 yılında Philippe Petit'in Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasında yürüyüşünün hikayesi anlatılıyor. İnanılmaz bir film olmuş kesinlikle izlenmeli :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Harika bir başarı öyküsü... Joseph Gordon-Levitt'in oyunculuğu ise her zamanki gibi çok başarılı...
report_problem
4 yıldan fazla önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
hayallerimiz olmadan hayatımız bir hiçiz .
film gayet güzel sadece fazla uzun daha kısa tutulabilirdi ama yine de izle .

report_problem
4 yıldan fazla önce
Blacklion profil resmi
Blacklion
Daha önce Man On Wire filminde hayatını izlediğimiz, ikiz kulelerin arasına bir tel çekerek dört saat boyunca yürüyen ve oturan Philippe Petit’in hayatını bu filmde yeniden izleyeceğiz. Philippe Petit'i canlandıracak oyuncu ise Joseph Gordon-Levitt.
report_problem
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
gerçekten farklı we güzel bir filmdi gerçek olması filmi ekstra ilginç we enteresan kılıyor , yükseklik korkum olduğuy için çoğu sahnede başım döndü midem bulandı hatta bir iki sahnede gözlerimi kapadım :) ama yine de gerçekten kaliteli oyunculuklarla güzel senaryosuyla beğendiğim bir yapım oldu izleyin bence :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Yükseklik korkum olmasına rağmen izledim, iyiki de izlemisim Tutkularının peşinden koşan insanların neler başarabileceğini gösteren başarılı bir gerçek hikaye filmi, konusu kısıtlı gibi gözüksede hiç sıkılmadım izlerken. Hayallerinden vazgeçmeyen devamlı kovalayan insanlar beni hep etkilemiştir , Philippe Petit e de baya saygı duydum banada birkaç şey öğretmiş oldu.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
sulti profil resmi
sulti
filmi ne kadar çok beğendiğimi düşünürken ne kadar çok düşündüğümü fark ettim ve filmin daha kısa sürdüğünü, o derece sürükleyici olduğunu düşünmekteyim. Tek kelimeyle ""İZLEYİN"" :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
davisllewyn profil resmi
davisllewyn
bazen hayattan bir şeyler umarız fakat tam da o bizden umudunu kesmiştir.bir melodi belki bir soyutluğu simgeleyn çizimler yada satırlara sığdıralan sonsuzluğu hissettiğimizde aslında hayatın kendimiz olduğumuzu ve umudumuzu kendimize karşı yitirdiğimizi farkederiz. o nacizene yoklukta tekrar mücadele hissi veren müthiş bir filmdi
report_problem
neredeyse 5 yıl önce