Ziyaret (The Visit) (2015)

Ziyaret (2015)The Visit

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Psikoloji
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
94 dakika
51
6
171
41
eskon profil resmi
eskon
Shyamalan'ın uzun zaman sonra kendi toparladığı bir film. Kesinlikle önerilir. Sürprizlere her zaman açık olun!
report_problem
9 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Eksikliklerle dolu bir film ...Evet gerildiğim bazı sahneler oldu ama yine de pek seyirciyi içine alan bi film değildi bence .Yönetmenimizin daha hoş filmleri var .Umduğumu bu filmde bualamadım ne yazık kiii..
report_problem
1 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Sağlam bir gerilim filmi bence gayet başarılı... Korku beklemeyin eser yok, bir 2 yerde gerilimin dozu biraz yüksek ama o kadar.
report_problem
2 yıldan fazla önce
emre1910 profil resmi
emre1910
Ne filmdi ama 👌
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
alisondilaurentis profil resmi
alisondilaurentis
Bir arkadaşımın büyük ısrarlar sonucu izlediğim film ne yazık ki tam olarak beklentimi karşılamadı. Kötümüydü? Hayır değildi . Fakat ben daha çok gizem beklerdim açıkcası.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
M. Night Shyamalan'dan yine harika bir film. Beklentimi epey karşıladı, ilk dakikalardan itibaren germeyi başarıyor. Finale doğru yaptığı ters köşe ve artan tempo muhteşemdi. Özellikle küçük çocuğun oyunculuğu dikkat çekecek kadar iyi, başka filmlerde de görmeyi isterim. Gizem gerilim severlerin pişman olmayacağı bir film.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
filmci61 profil resmi
filmci61
Açıkcası umduğumu bulamadım filmde.korku değil daha çok bir gizem filmi olmuş.onun için korkmak için izlemeyin derim
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
konusu farklıydı ve güzeldi :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Senemini profil resmi
Senemini
Altinci His filmini cekip kariyerini noktalasaymis, muhtesem bir filmle hatirlardik kendisini. Kotu degil ama vasat buldum
report_problem
5 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
sonunda M Night Shyamalan dan beklenen performans geldi
report_problem
5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Harika Shayalaman özüne ufak bi dönüş yapmış gibi. Ben bu filmi her şeyiyle çok beğendim. Sonlardaki sürprizi de düşünürsek son zamanların en iyi korku filmlerinden bana göre. Kesinlikle izlemeye değer.
report_problem
5 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Shyamalan'ın oldukça düşük bütceyle çektiği harika bir film. Son yıllarda çektiği dinamizden yoksun ana akım klişelere sırtını yaslayan boğucu filmlerinden sonra böylesi bir film ilaç gibi geldi. Çok başarılı yada herkesin beğeneceği bir film değil. Ama korku ve komediyi güzelce harmanlamış, kaliteli oyunculukla süslenmiş(çocuklar inanılmazdı) başarılı bir yapım...
report_problem
5 yıldan fazla önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
ALtıncı His en iyi filmiydi Shyamalan' ın artık çok iyi filmlerini göremicez, The Visit ortalama bi filmdi bence çok büyük beklentiyle gitmeyin benim gibi dumura uğrarsınız
report_problem
5 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
M Night Shyamalan Altıncı His filminin ardından bir seri kaliteli işlerin altına imza attıktan sonra adı yazan her yapımla hayal kırıklığı yaratan bir isme dönüştü. Bu sefer bütçeyi fazla yüksek tutmayıp yani risk almayarak küçük bütçeli bu korku filmi ile izleyicinin karşısında. Büyük bütçeli de olsa izleyicinin ilgisini eksik etmeyeceğinden şüphe duymadığım Ziyaret, yönetmenin eski günlerine dönüşünü müjdeliyor. Kurgusu, senaryosu ve oyunculukları ile neredeyse kusursuz bir işin altına imza atmış. Film adım adım ilerledikçe sorular sorduruyor, kafa karıştırıyor ve her şeyden önemlisi sizi içine çektikçe çekiyor. Sürprizli sonu da ihmal etmeyen yönetmen film bittiğinde tam anlamıyla bir "Vay be!" dedirtiyor. Korku-Gerilim türünü sevenlerin kaçırmaması gereken film son yılların düşük bütçeli korku filmleri içinde belki de en başarılı olanlarından. Türün meraklıları başta olmak üzere iyi bir gerilim-korku izlemek isteyen herkese tavsiye olunur.
report_problem
5 yıldan fazla önce