Çapkin Profesör (The Rewrite) (2014)

Çapkin Profesör (2014)The Rewrite

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
20
1
86
30
Lioness profil resmi
Lioness
Pek romantik komedi değil yani en azında alışılmış romantik komedilerden değil. Hayata baştan başlamanın ufak mizahi nüanslarla süslenmesi sonucu ortaya çıkan güzel bir film.
report_problem
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
sıkılmadan izlediğim yer yer tebessüm ettiğim hoş zaman geçirten bir filmdi oyunculuklar yeterliydi tabi iyi grubuna girmiyor orta halli boş zamanlarda özellikle türü sewenlerin hoşuna gidecek bir film :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Hugh Grant tarzı filmlerden bahsetmek bu filmi de izledikten sonra çok doğru geldi bana. Yanlış yoldan başlayıp, sonra da doğru yola sapan insanlar. Yine birbirlerinin yaşamlarına iyi yönde etki eden insanlar... Hugh Grant yaşlanmayan sadece yaş alan aktörlerden olacak gibi görünüyor. Marisa Tomei'n tatlılığı, hayran olduğum J.K. Simmons'ın varlığı filmi daha da sevmeme sebep oldu. Kendinizi iyi hissetmek istediğiniz bir zaman dilimini bu filme ayırabilirsiniz.İyi seyirler...
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Hugh Grant'ın en sevdiğim son dönem filmidir.Çok anlamlı ve güzeldir. Bir çapkının maceralarıyla uzaktan yakından alakası yok.Aksine hayata,edebiyata, yaratıcılığa ve tabii ki yeniden başlamaya dair çok güzel mesajlar içeren bir film.The rewrite'ın çapkın profesör diye çevrilmiş olması gerçekten talihsizlik. Harika detayları olan, harika oyuncularla güzelleşen, insanın içini ısıtan bir film.Ayrıca ilginç bir şekilde insana ilham veriyor.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
olacağını düşündüğünüz her şeyin tam da zamanında gerçekleştiği risksiz bir tavuk suyuna çorba. hugh grant olmasaydı, credit kısmının güzelliği ve marisa tomei etkisiyle beğenilerime bile girebilirdi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Bana kalırsa türlerde yazan romantik komediyle çok alakası yok. Yani en azından romantik komedi diyince kafada canlanan filmle çok alakası yok. ki bu yetmez gibi kötü çeviri yüzünden yine, insan çok daha başka bir film düşünüyor. Esaretin Bedeli'ni Mahkumun Çekici diye çevirmek gibi olmuş biraz. Filme gelicek olursak da güzeldi tempo çok aşırı yükselmese de keyifle izledim sıkılmadan sonuna kadar. içinden güzel mesajlar da çıkartılabilir. Üst düzey olmasalar da sevdiğim oyuncuların olmasının etkisi de olmuş olabilir ama ben keyif aldım filmden.
report_problem
5 yıldan fazla önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
şimdi bu filmi izliyceksin ama kararsızsın ımbd puanı da düşük aslında ama önemli olan senin filmden ne anladığındır izle kendi hayatına yorumla ders al
report_problem
5 yıldan fazla önce