Vatansever (The Patriot) (2000)

Vatansever (2000)The Patriot

Puan 8.7 (9 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Dram, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
165 dakika
108
4
386
34
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Sinema neden güzeldir sorusunun cevabını bir kez daha bulduğum bir film oldu. Üç saatlik uzun süresine rağmen senaryonun akışı ve harika oyunculukların bu sürede beni bir dakika bile sıkmamasını sağlaması filmi ayrı bir özelleştiriyor ve uzun sürede sizi iyice içine çekiyor. Mel Gibson zaten en sevdiğim oyunculardan birisidir her duyguyu muhteşem geçiriyor seyirciye. Ama bunun yanında yan karakterlerin de oyunculuğu bir o kadar mükemmeldi. Her yönüyle etkileyici bir filmdi. Arşivime ekleyip zaman zaman tekrar mutlaka izleyeceğim. Ayrıca tabi Heath Ledger'ı izlemek de ayrı bir duygu katıyor filme. O da aynı şekilde çok iyi bir oyunculukla filmin anlamını güçlendirmiş. Fakat Mel Gibson kadar oyunculuğundan bahsedeceğim bir diğer isim ise Jason Isaacs. Sınır tanımayan kötülüğü daha doğrusu kötülük olarak görmeyip hedefe olan bağlılığı çok enteresandı belki de sinemada gördüğüm en acımasız karakterlerden birisiydi. Öyleki film oyunculuklarıyla hiç sevmediğim Joely Richardson'a bile ısınmamı sağladı :)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Kurgusu, sağlam senaryosu ve oyuncuları (özellikle Mel Gibson'ın kusursuz oyunculuğuyla) uzun süresine rağmen hiçbir anında sıkmayan başarılı bir tarihi savaş filmi ...
report_problem
2 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
Başarılı bir epik film. Amerikan iç savaşı yıllarında geçiyor ve her Mel Gibson filminde olduğu gibi bir kahramanın hikayesini anlatıyor.
report_problem
4 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
PEK ANLAMSIZ, ÇOK AMERİKANVARİ Aksiyonu güzel olabilir ama asla gerçeği yansıtmadığı besbelli...Seyirciyle çok bütünleşemiyor.
report_problem
5 yıldan fazla önce