Matrix Reloaded (The Matrix Reloaded) (2003)

Matrix Reloaded (2003)The Matrix Reloaded

Puan 8.6 (17 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
138 dakika
1091
18
4657
140
Lioness profil resmi
Lioness
Its a bird...it's a plane, it's Superman! Ne süpermani NEO :p Süperman'den fazla uçtu yemin ediyorum. İlki sanki daha bi iyiydi.
report_problem
10 ay önce
Selenora profil resmi
Selenora
İlk filmi daha çok sevdiğimi belirtmeliyim ama bu değildir ki bunu beğenmedim. Tabi ki beğendim. İlk filmle aralarındaki fark bu filmde aksiyon sahneleri daha fazlaydı. 15 sene önce böylesine ustalık eseri ve kusursuz sahneleri nasıl çektiklerine hayran kalarak izledim. O sınırlı teknolojide yapılanların böylesine etkileyici olması günümüzdekilere örnek olsa keşke. Yine bayıldım yine bayıldım!
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Bence efsanelerden. En azından benim efsanelerimden. Mutlaka izlenmeli.
report_problem
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @berrn  @caglaaaa 
Bana göre serinin en başarılı filmi. Başta otoban sahnesi olmak üzere her dakikası ayrı keyifliydi. 2 saatlik filmi 1 saatte izlemişim gibi hissettim. Öyle güzel bir akışı var. Üzerinden 10 küsür yıl geçse de dövüş dinamikleri hala çok eğlenceli. İzlerken beni yalnız bırakmayan @caglaaaa ve @berrn e teşekkür ederim. :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmin yanında biraz sönük kaldığını düşünüyorum. Filme dair hoşuma gitmeyen iki şey var. bazı aksiyon sahnelerinde ipin kullanılmış oluşunun çok belli oluşu hareketlerden ve bir de Neo'nun resmen artık Superman oluşu .s o yüzden ilk film kadar etkilemedi fakat izlemesi keyifli yinede
report_problem
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk film gibi ikinci filmde etkileyici ve güzel , 11 yıl önce böyle güzel çekilmişken şimdi yeni teknik ve teknoloji ile düşünüyorum kim bilir nasıl olurdu .
report_problem
5 yıldan fazla önce
AlpT.001 profil resmi
AlpT.001
Aksiyona doyduruyor
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
otoban sahnesi unutulmaz
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Matrix benim izlediğim filmler arasında gelmiş geçmiş en iyi film olarak şuanda bile ilk sırada yer alır.Serinin tamamı matrix'in konusuna vakıf olanlar için anlatılmaz yaşanır!
report_problem
6 yıl önce