The Little Death (A Funny Kind of Love) (2014)

The Little Death (2014)A Funny Kind of Love

Puan 6.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Avustralya
Süre
96 dakika
71
3
208
95
tugced profil resmi
tugced
Tam bir trajikomik,iyi ki izlemişim çok güldüm çok beğendim!
error_outline
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Beklentisiz izlediğim ilginç ve şaşırtan bir filmdi. Benim de en çok sevdiğim ve güldüğüm çift işaret diliyle konuşan Sam ve Monicaydı. :)
error_outline
3 yıldan fazla önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
güzel bir minidizi çıkabilcek küçük hikayelerden oluşuyor. Film tatmin etmeyen şekilde bağlanmış diyebilirim. Küçük hikayeleri güzeldi. İzleyiciyi doyuran tazelikte yeni şeyler içeriyordu tabi mini hikayeler arası iyi baglanmadıgı içinde biraz sıkıldım açıkcası.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Sophie profil resmi
Sophie
sanırım en sevdiğim çift işaret diliyle konuşanlar oldu :D
error_outline
4 yıldan fazla önce
Gokalpb profil resmi
Gokalpb
Ayakları yere basan sağlam, cesur bir film. Böyle tabulara meydan okuyan filmleri ayrı seviyorum. Sonu tatmin etmedi fakat zaten tatmin edici bir son da olamazdı heralde bu filmde. Hikayeler ve işleniş kesinlikle çok güzeldi. Tavsiye edilir
error_outline
5 yıldan fazla önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
İlginçti, ama sonunu sevmedim. Hatta ben filmi pek sevmedim sanırım. İlk çift tatlıydı gerçekten. Onların hikayesini sevdim sanırım sadece.
error_outline
5 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Hepsi çok başarılı hikayeleri keşke birbirine bağlamaya çalışmasaydı ki zaten finali içime pek sinmedi . ' Relatos Salvajes ' tarzı , birbiridden bağımsız bir sunum daha güzel olurdu ama böylede beğendim . İzlenmeli
error_outline
5 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Yıllarca o kadar birbirine benzeyen film izledik ki farklı senaryo izleyince gözlerim parlıyor, mutlu oluyorum. Hele ki o senaryo iyi vakit geçirmemi de sağlarsa mutlulugum iki katına çıkıyor. Ben çok eğlendim filmi izlerken, konusu ne kadar müstehcen olursa olsun , pek çok filmden daha az müstehcendi. Hatta konuşmalar dışında görsel olarak rahatsız edici sahnesi yok denecek kadar azdı. Dram da katmislar, çok da güzel olmus.wishlistte fazla bekletmeyin derim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
selinblgn profil resmi
selinblgn
Bu film merak ediyordum ama ilk sahnesiyle hevesim kaçtı . Ayak fobisi olan insana bu yapılır mı ya ben bunu on günde anca izlerim :)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
filmi sevdim gerçekten ama gözüme batan iki şey var, söylemeden geçmek istemediğim.
birincisi, bu tarz kesişen hikayelerde genelde karşımıza çıkan zorlama, yapay bağlamalar. yani finalinde şaşırtmak ya da "vay be" dedirtmek adına yazıldığını çok belli eden senaryolar, ki bu da öyle hissettirdi. ikincisi ise, film başından sonuna kadar sonuca odaklı ilerlemesine rağmen sonunda gerçek sonlara ulaşamadı ve yaşamdan kesit şeklinde bitti, bence. ha o zaman neden sevdin diyenlere, karakterler ve çabaladıkları şeyler çok gerçekti ve ben çoğu zaman etkisi altında kalırım bu tarz filmlerin. özellikle hikayelerden biri çok etkiledi beni.
son olarak, bazı bölümleri gerçekten çok komik olmasına rağmen film bildiğiniz dramdı bence.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklentimin üstünde çıkan bir filmdi gittikçe komedi temposunu arttırıyor ya da ben filme ısınmaya başlayıp biraz önyargımı kırdım bilemiyorum :) Başlarda biraz kara mizah tarzında gitse de son çift saf komediyle oldukça güldürdü beni. Film cinsel hayatlarında sorun yaşayan ve farklı arayışlarda ya da arzularda olan insanları ele alıyor. Hepsi de oldukça ilginç ve finalleri enteresandı beğenmemde etkili olan nedenlerden birisi. Fakat afişten de anlaşılacağı üzere ailece izlenecek bir film değil pek fazla. ki afiş de en çok güldüğüm çifte ait :) 8,5/10
Ek olarak ise bu yıl ben mi çok denk geldim bilemiyorum ama oldukça başarılı filmler izledim 2014 yapımı Avustralya sinemasından. Ki hepsinin tarzı farklıydı bilim kurgudan korku gerilime komediden drama. Farklı bir tat arayanlara bir göz atmalarını önerebilirim Avustralya'ya :)
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce