Çildiris (The Jacket) (2005)

Çildiris (2005)The Jacket

Puan 7.1 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
103 dakika
233
15
730
171
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
fazla abartılan balon bir film.. şu filmde ne var da bu kadar şişirdiniz anlamadım.. aşırı sıkıcı, gereksiz, boş bir film.. uzun zamandan beri bir filmden bu derece sıkıldığımı hatırlamıyorum.. uyumak için izlenebilir.. filme puanım 10 üzerinden 3
report_problem
2 ay önce
manonthemoon profil resmi
manonthemoon
Merak uyandırıcı bir film, adeta içine hapsediyor çok beğendim. Yorumları okuyarak zaman kaybetmeyin, iyi seyirler.
report_problem
7 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
psikoloji diye önerildi ama daha çok zaman yolculuğunu içeren bir filmdi. adrieni çok sevdim :) bence yolculuklar çok hoştu.
insan kaç defa ölür?derseniz bu film işte budur ;)
yalnız o ne afiştir öyle insan bakınca içi çekiliyor. sanki korku filmi! bi o olmamış işte :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
özellikle psikolojik film sewenlerin gerçekten çok beğeneceği güzel bir filmdi , tüm film boyunca dikkatle kafanızı filme tamamen wererek izlemeniz gerekiyor biraz da beyin yakıyor yani :D Adrien Brody çok iyi oynamış zaten , konusu da gayet güzel daha ne olsun :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Benim gibi psikolojik-gizem filmleri seven var ya bu filmi başucunda saklar başucunda harika!! Ve ayrıca Adrien Brody, Keira Knightley siz ne muazzam bir çift olmuşsunuz ya filmi izlerken yha siz çksanıza:) suratımla izledim :D
report_problem
3 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Adrien Brody ve Keira Knightley ikilisiyle muhteşem bir yapım. Savaşta yaralanan ve tedavi sürecinin ardından doğduğu kasabaya doğru yola çıkan Jack, kendisini hiç beklemediği olayların içerisinde buluyor. Konusuyla ve harika kurgusuyla İlk dakikalardan itibaren ilginizi çekeceğine inandığım bir film. Kaliteli oyunculuklar ve kaliteli müziklerle tadından yenmez bir yapım olmuş. Özellikle müziklere ayrı bir parantez açmam gerek. Her biri muhteşemdi, filmin zevkini katbekat arttırdıklarını söylesem yalan olmaz. Hatta şöyle ki film bittikten sonra yine kendimi müzik araştırırken buldum. Adrien Brody ve Keira Knightley zaten beğendiğim oyunculardı ve bu roller gerçekten onlar için biçilmiş kaftan gibiydi. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi seyirler :) (Dipnot: Keira Knightley'e aşık oldum :D )
report_problem
3 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Adrien Brody den başkası düşünülümezdi bu rol için karakteristik bir surat olduğu için çok iyi yansıtılmış filmin kurgusuda tam kıvamında olup kafa karaşıklığını önlemiş ve harika bir yapım çıkmış ortaya..
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşem!
report_problem
4 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Source code'a benzettim ve çok sevdim.Adrien Brody bu rol için çok iyi bir seçim olmuş, duyguları çok güzel yansıtan bir yüz ifadesi ve çok iyi bir oyunculuğu var.Film oldukça fantastik ama aynı zamanda duygularınıza da hitap ediyor.Bir solukta bitiyor, gerçekten başarılı bir yapım.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
düşündüren, merak uyandıran, sorular sorduran sürükleyici bi film. sadece kurgusu ve konusu için bile izlenilebilesi. ölüm olgusunu, hayata sıkı sıkıya tutunma güdüsünü çok farklı ve başarılı bi şekilde yansıtıyor. öyle ki
report_problem
4 yıldan fazla önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Film sizi içine hapsediyor bir bütün oluyorsunuz. Ne ara bitti diyecekler çok olacaktır
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
DUA profil resmi
DUA
o çekmeceye girmek istiyorum :) ... gerçekten süper bir film .....
report_problem
5 yıl önce
Kevlar profil resmi
Kevlar
Az bilinmesine şaşırıp kaldığım film, son derece kaliteli olay örgüsü, oyunculuklar, resmen içine çeker sizi bitene kadar çıkamazsınız.
report_problem
5 yıl önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
bu film beraber izleyip beğenmediğini söyleyen arkadaşıma kaza süsü verip çay bardağındaki sıcak çayı üzerine dökmüşlüğüm var o kadar sinirlendim yani
report_problem
5 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Source Code tadında ilginç ama bi okadarda müthiş bir film. Mutlaka izleyin...
report_problem
5 yıldan fazla önce