The Incredible Hulk (2008)

The Incredible Hulk (2008)

Puan 6.7 (9 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
112 dakika
375
12
2069
109
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Başlangıcı biraz sıkıntılı evet ama sonrası gayet güzeldi. Görsel olarak Iron Man 2'dan daha önde olduğunu söyleyebilirim. Edward Norton ve Liv Tyler popüler bir seçim olmuş ama çok da sırıttıklarını düşünmüyorum. Final Fight ise çok iyiydi. MCU'de Hulk'ın da hakkının yendiğini düşünüyorum. Genel olarak bakıldığında en süper kahramanın Hulk olması lazımdı. Filmin yönetmeni Hulk için Mark Ruffalo'yu istemiş ama Marvel Edward Norton'da ısrarcı olmuş ki daha Norton'dan vazgeçtiler. Filmin başlangıcında dikkatli izlenirse buzların içinde Captain America'yı da görmek mümkün. Ayrıca Liv Tyler senaryoyu okumadan kabul etmiş rolünü.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
İlk filmi hiç sevmemiştim, bunda Edward Norton'un hatrına (ne hatırı varsa: ) beğendim. Daha iyiydi. Ama Hulk Avengers'ta daha anlamlı geliyor bana. ^^
report_problem
4 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
İlk Hulk filminden çok daha iyi olduğunu söylemeliyim.Norton Bruce Banner rolününde altından başarıyla kalkmış.Sürükleyiciliği, kurgusu, efektleri ve müzikleri çok başarılıydı. NOT:filmin sonundaki süprize bayıldım :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
mels profil resmi
mels
İlk filme göre kat kat daha iyiydi. Ancak Bruce'un sürekli değişmesi filmi olumsuz etkilediği de aşikar. İlk filmin devamı gibi yapmaya çalışmışlar sanki ama oyuncular farklı olunca tam olmamış. Yine de Edward Norton'un oyunculuğu izlenmeye değerdi.
report_problem
5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hulk SMASHH!! :) Iron Man kadar olmasa da başarılı bir film olmuş. Neler oldu bu adama kısmı kısa tutulup saklanma kısmından başlıyor. Sanırım Eric Bana'nın oynadığı filmi de biraz hesaba katarak yapmışlar. Bu arada o film pek başarılı sayılmaz.Rakibini çok beğendiğimi söyleyemem ama Hulk üstünden yorumlarsak güzel filmdi. Sonradan karakterin değişiyo olması bir dezavantaj tabi keşke ya hep Norton kalsaymış ya da başlangıcı Ruffalo ile olsaymıştı. Liv Tyler ise her zamanki gibi çok güzel :) 8/10
report_problem
5 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşem bir Hulk filmiydi. İlk filme göre çok daha başarılıydı. Ama ilk filmde de konu akışı fena değildi be hakkını yemeyeyim :D Ha bir de Liv Tyler'ı Elf olarak hayal ettim bir kaç sefer onun dışında sıkıntı yok :D Mutlaka izlenmeli!
report_problem
5 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
İlkine göre daha başarılı,daha sürükleyici ve kesinlikle daha iyi bi film
report_problem
5 yıl önce
mefut profil resmi
mefut
Edward'cığımı pek severim ama dönüştüğü yaratıkla uzaktan yakından alakası yoktu, bari yüzünü felan benzetselermiş az, bi de Liv Tyler ile de olmamış cıkk, biraz magazinvari yorum oldu ama bu kadar ekmeğe bu kadar köfte :p
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
RussellCroweHayrani profil resmi
RussellCroweHayrani
Mark Ruffalo oynasaydı daha çok sevinirdim Hulk gibi bir yaratığın bu kadar zayıf ve çelimsiz bir insanın içinden çıkması oldukça saçma ( sanki hulk olayı değilmiş gibi :D)
report_problem
6 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
harikaydı
report_problem
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
diğer süper kahraman filmlerine göre hulk filmleri çok geride kalıyor maalesef ama yinede izlenebilir orta halli bir yapım
report_problem
neredeyse 7 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Bazen ne yaparsınız olmaz ya işte İnanılmaz Hulk o filmlerden biri. Ang Lee versiyonu son derece başarılı olmasına rağmen bekledikleri parayı kazanamayan stüdyo yöneticileri bambaşka bir kadro ve yönetmenle ikinci bir deneme yapmış ama hikaye yine izleyiciyi sinemalara çekmeyi çok başaramamıştı. İlk versiyon bir Yunan tragedyası gibi ilerlerken kurgusunun çizgi roman mantığı gibi bölünen ekranlara sahip olması gibi şıklıklar barındırıyorsu. Bu versiyon ise tamamen aksiyona odaklanmış ama gelin görün ki Hulk için diğer Marvel kahramanları gibi beyazperdeye uygunluk tartışmasını da beraberinde getirmiştir.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce