Ask Tarifi (The Hundred-Foot Journey) (2014)

Ask Tarifi (2014)The Hundred-Foot Journey

Puan 7.0 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Uyarlama, Huzur, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
122 dakika
58
1
126
36
.SimS. profil resmi
.SimS.
mesleki aşktan da olabilir bilmiyorum ama filmi çok sewdim :) fransız mutfağı we hint mutfağı arasındaki geçişlerin yansıtılma şekli çok hoşuma gitti . sıcak bir aile we aşk filmi . oyunculuklar iyi konu güzel işleyiş sıkmıyor naif we güzel ilerliyor sonuç lezzetli bir film :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Tatlı ve çekişmeli rekabetin yüzde mutlu tebessüm bıraktırdığı bir film. Bir ara karnım acıkmadı değil. İzleyince mutlu olursunuz :)
report_problem
3 yıl önce
incrediblecolor profil resmi
incrediblecolor
Güzel bir film, çok izleyeni olmasa da. Fransız Mutfağı vs. Hint Mutfağı gibi biraz. Normal, iddialı olmayan, iyi bir film.
report_problem
5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Fransız restoranın sahibesi rolündeki Helen Mirren her zamanki gibi bu filmde de ışıldayan performansıyla diğer oyuncuları ezip geçiyor. Filmin Hintli oyuncuları ona eşlik etmeye gayret etse de Dame Mirren’ın gücü karşısında çok fazla şansları kalmıyor doğal olarak. Şimdiye kadar hep sevgi dolu ve birlik beraberlik üzerine şeker pembesi tadında filmler çeken Lasse Hallström kuralını yine bozmayarak seyirciye beklediğini veren sıcacık bir filmin altına imza atmış. Son yıllarda yetişkin izleyiciyi hedefleyen yaz dramalarının son örneği olan “Aşk Tarifi” ele aldığı konuları hakkıyla işlemek konusunda yetersiz kalsa bile film bittiği zaman yüzünüzde tatlı bir gülümseme ile salondan ayrılıyorsunuz. Bu da sanatsal anlamda çok iddialı olmayan projenin görevini layıkıyla yaptığını gösteriyor.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce