Hobbit: Bes Ordunun Savasi (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) (2014)

Hobbit: Bes Ordunun Savasi (2014)The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Puan 7.9 (24 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Yeni Zelanda
Süre
144 dakika
1203
44
3344
340
Sefa profil resmi
Sefa
Seriye yakışır bir final olmuş. Muhteşem karakterlere ve savaş sahnelerine sahipti. Son 3 lemenin en iyisi diyebilirim. Yine çok beğendim.
report_problem
9 ay önce
serkan2335 profil resmi
serkan2335
Seri bitti.Kesinlile izlenir.
report_problem
1 yıl önce
Melkor profil resmi
Melkor
Umarım bi 100 sene daha başka bi Tolkien eserine elini sürmez Peter Jackson.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Savaş hiç bitmeyecek hissi veren muazzam sahnelere sahip bir film olmuş. Serinin son filmi olmasıyla beklenti çok yükselse de tam kararında olmuş bence. ^^
report_problem
4 yıldan fazla önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
Yüzükler Efendisi tutmaz.ama doyurucu bir seri.Ben begendm.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Nergisg profil resmi
Nergisg
6'lı seriden tek beğenmediğim film bu oldu. Peter Jackson Lord of the Rings'le çıtayı stratosfere kadar çıkarmış. Devam filmi olarak Hobbitler kesinlikle aşağısında değildi. Eleştirmek için eleştirenler ne kadar fazla. "Eğitici değil!" diye yorum gördüm ya. Bırak da bazı şeyler mesaj kaygılı olmasın be.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
filmi çok beğendim görsel efektler yine harikaydı tabi serinin bitmiş olmasının verdiği bir üzüntü de var .. umarım orta dünyadan uzun süre mahrum kalmayız ..
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eness profil resmi
eness
yüzüklerin efendisi kadar olmasada güzel bi seriydi ancak son filmden beklentim daha yüksekti biraz basit yapmışlar sankim
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Aksiyonun en bol olduğu filmdi tempo pek düşmedi ve sürekli güzel bir savaş izledik. Fakat malesef bu seri de bitti. Umarım Tolkien'den çok uzak kalmayız da yakın zamanda da bir Silmarillion üçlemesi yaparlar.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Yüzüklerin efendisinden sonra biraz yavan kalmış. Elbette muadili filmlerle kıyaslayinca en iyilerinden ancak Yüzüklerin efendisi dahil diğer 5 filmle kiyaslayinca en zayıf halka bu olmuş.
report_problem
6 yıl önce
hexagon profil resmi
hexagon
serinin en güzel filmiydi..bayıldım
report_problem
6 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Çok uzatılmış sıkıcı bir film. ilk iki bölümün arkasına izlenince belki izlenirliği artar ama bu haliyle yersiz biçimde uzundu.. sayısız saçma sahne vardı. tüm klişeler kullanılmıştı. (adam tek taş atımıyla canavları öldürdü. taşlar sihirlimiydi ne?) ilk iki film bundan iyiydi. ayrıca bu filmi yüzüklerin efendisyle kyaslamaktan daha doğal ne olabilir neyle kıyaslayacaktık star wars'lamı? ama filmi tümden beğenmedim diyemem sadece beklentim yüksekti ve bu ekipte orta dünyaya daha iyi bir veda bekliyordum :/
report_problem
6 yıl önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Hobitin bir çocuk hikayesi olduğunu unutmamalıyız yorum yaparken sanırım. Fakat içeriği silmarillion ve yüzük serisine içerik oluşturur yine de. Filme gelecek olursak; 1 kitaptan 3 film çıkınca son filimdeki sahnelerde Yeşilçam etkisini de gördük tabi. Ah Legolas ne adamsın.. Daha fazlası söylemek yorumu spoiler a boğmak olur burada keselim. Yine de her şeye rağmen bitmemeli filmler. Bizler birer gariban ölümlüleriz ortadünyanın aşkıyla yanan.
report_problem
6 yıl önce
Senemini profil resmi
Senemini
Ikinci filmi heyecanla bekleyip hayal kirikligi yasayinca bu sefer beklentilerimi dusuk tuttum, bundan midir bilmem ama filmi cok begendim. Guzel bir final olmus,seriyi takip edenler mutlaka izlemeli;)
report_problem
6 yıl önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Yazacak çok şey var ama en doğrusu, en kısası; Kocaman bir hayal kırıklığı... İlk 2 film iyi değildi, bu film çok iyi olur diye ümit etmiştim ama hevesim kursağımda kaldı.
report_problem
6 yıl önce