Kahvalti Kulübü (The Breakfast Club) (1985)

Kahvalti Kulübü (1985)The Breakfast Club

Puan 7.6 (22 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Kült, Gerçekçi, Psikoloji
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
97 dakika
247
7
613
187
phoebe profil resmi
phoebe
Filmin ilk yarısında bu mu kült film dedim ve bir vuruculuk bir yerlerden mutlaka çıkacaktır diye bekledim. Ve 2. yarısı çok daha ilgi çekiciydi tabi. Ve burdaki yorumlara baktığımda benimde aklımdan aynı şeyler geçti : pazartesi ne yaptılar? :) Ve en güzel repliği : BÜYÜDÜĞÜN ZAMAN KALBİN ÖLÜVERİR! 85 Yılına göre böylesine bir film çok çok iyi.
report_problem
1 yıldan fazla önce
berrn profil resmi
berrn
bir beyin, bir atlet, bir çöp tenekesi, bir prenses ve bir suçlu.. basit ve oldukça dokunaklı bir film. izlerken değilde izledikten sonra daha bir etkiliyor ve cidden 'büyüdüğün zaman kalbin ölüverir' repliğinde bi kala kalıyorsun.. ayrıca soundtrackleri çok başarılı.
report_problem
3 yıl önce
Lenore profil resmi
Lenore
pazartesiyi ben de çok merak ettim. gerçekten birbirleriyle konuşmaya devam ederler mi?
report_problem
3 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Mutlaka izlenmesi gereken 80'lerin en iyi kült filmlerindendir.
report_problem
4 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Gençlik filmleri arasında yeri herzaman en özel olandır. O mükemmel beşli film boyunca sizi tutsak ediyor. Duyguları o kadar derinde yaşıyorlar ki çözmek olanaksız. Buda sizi soluksuz bir şekil de izlemeye yönlendiriyor. Temel olarak aslında standart Amerikan ergeninin aile sorunlarını ele almış film. Sürekli olan duygu patlamaları, ağlamalar, bağırmalar her karakter de farklı şekilde gösteriyor kendini. Müziklere ise tek kelime ile müthiş.
report_problem
4 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
10 numara 5 yıldız. sizi esir alan kalıplarınızdan kurtulduğunuzda mutluluğu bulacaksınız.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
husevni profil resmi
husevni
Mükemmel gibi görünen insanların bile problemleri olabileceğini anlatan bir suçlu,bir prenses , bir beyin, bir atlet ve bir çöp kutusunun hikayesi.Tek bir ortamda geçmesi bariz şekilde filmi daha samimi kılıyor.Liseye dönüp aralarına katılasınız geliyor.
report_problem
5 yıl önce
AlperenCam profil resmi
AlperenCam
''Bir rockçı bir sporcu bir inek bir prenses ve bir deli'nin hikayesi.'' yerine bir suçlu bir atlet bir beyin bir prenses ve bir çöp kutusunun hikayesi daha doğru olur. Efsane filmdir. Yaşlanmadan herkesin izlemesi gerek zira 40+ yaşlarda izlerseniz filmi 7den fazla etmez diyip geçeceksiniz.
report_problem
5 yıl önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Kuralcı sistemin kurbanları olan beş birbirinden bağımsız karakterin bağlantılarına hayran olacağınız filmdir. Bir rockçı bir sporcu bir inek bir prenses ve bir deli'nin hikayesi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Filmin sonunda verilen mesajlar kayda değer.
report_problem
6 yıldan fazla önce