Hayatin benim (Taking Lives) (2004)

Hayatin benim (2004)Taking Lives

Puan 8.1 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
103 dakika
69
2
274
60
.SimS. profil resmi
.SimS.
Her açıdan daha 15. Dakikada çözdüğüm ve hiçbir açıdan beni şaşırtmasa da beğendiğim film oldu, gerilim hissiyatı karakter bazlı gerçekten iyi verilmiş öyleki gerçek anlamda korkup film boyunca etrafımı kontrol ettim, konusu da ilgi çekici ve güzel işleniş aynı şekilde iyi, bence izleyin zamanınızı farklı kılacağı kesin. Bu arada Ethan ne döktürmüş ama :)
report_problem
29 gün önce
scrscream profil resmi
scrscream
Tam beğenmicektim filmi finali görünce iki arada bir derede kaldım :)
report_problem
3 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Özellikle finali çok iyiydi. Angelina yine güzel hep güzel :)
report_problem
1 yıldan fazla önce
TheBride profil resmi
TheBride
Imdb puanı:6.2 Filme göre bana puanı düşük geldi. Bence oyunculuklar ve senaryo açısından çok başarılı bir gizem ve aksiyon filmi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bu kadar zeki geçinen bir FBI ajanın bu kadar basit ve bariz bir oyuna gelmesini anlayamasam da final sahnesinde o zeka parıltısını görmenin verdiği tatmini yaşıyorum :D Ethan Hawke yi gözümüzü sokmaslardı çok daha kaliteli bir film olabilirdi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Vay be. Final sahnesi gerçekten etkileyiciydi. Katil beklediğiniz kişi çıkıyor da olay beklediğiniz gibi olmuyor :D Ve tabii Angelina Jolie farkı...
report_problem
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
özellikle final sahnesi süperdi.izlenir
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.
report_problem
6 yıldan fazla önce