Santaj (Stone) (2010)

Santaj (2010)Stone

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
105 dakika
13
10
108
35
slymndgn profil resmi
slymndgn
Edward Norton rolünün hakkını kesinlikle veren bi adam film sona doğru ozellikle son 20 dakika düşünmeye sevk ediyor bu kadar az kişinin izlemiş olmasına şaşırdım doğrusu..
report_problem
4 yıldan fazla önce
SpecialForce profil resmi
SpecialForce
oyuncu kadrosunda edward norton ve robert de niro'nun adını duyunca aklımın başından uçup gittiği film. ama izlediğim şey film değildi, garip bir şey çekmişler. film yapmaya çalışmışlar sanki ama kurgusu, senaryosu olmamış. dediğim gibi garip. biraz kafası karışık bir film. sanki yönetmenin kafasında iki ayrı film varmış da, bi yolunu bulup birleştirmiş gibi. filmi izlerken hikayeye kendinizi kaptırmaktan ziyade, filmin ne yöne gideceğini düşündürmesi, sanırım bu eserin zayıf karnı.
öte yandan edward norton, robert de niro ve -tıpkı fifth element de olduğu gibi- kendine aşık eden milla jovovich'i bir arada izlemek filmi görmek için geçerli bir sebep. ayrıca filmin finalinde, o çok sevdiğimiz 70'lerin paranoya filmlerinin tadını ufaktan alabiliyoruz. hatta filmin yaşlı adam rolünde robert de niro yerine gene hackman olsaymış filmden bir üçlemenin son parçası olarak bile bahsedebilecekmişiz.
report_problem
6 yıl önce