Yildiz tozu (Stardust) (2007)

Yildiz tozu (2007)Stardust

Puan 8.4 (16 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Romantik, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
127 dakika
233
10
819
102
eminuk profil resmi
eminuk
Bu afişi çok defa gördüm ama izlemem için pek göz kırpmamıştı bana. Bugün ne olduysa izledim ve keşke daha önce izleseydim dedim. Hikayenin Neil Gaiman'dan çıktığını öğrenmek ayrı bir kredi kazandırdı, izledikten sonra da krediler arttıkça arttı. Hikaye, oyuncular, görüntüler, başlangıç, final her şey çok iyiydi. Yıldızınız bol olsun.
report_problem
2 yıldan fazla önce
umrant profil resmi
umrant
Şimdiye kadar neden izlemedim bilmiyorum:/ Enfes bir masal, keyiflii bir seyir...De Niro nun karakterinede bir ayrı bayıldım:))<3
report_problem
2 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Bazı filmler vardır elinde patlamış mısırla keyifle izlersin keyif filmidir çünkü izlediğin ne üstüne kafa patlatman gerekir ne kendini yorman... Yapman gereken sadece o masalsılığın tadına varmaktır, bu da kesinlikle o filmlerden. Ve ayrıca Robert De Niro sana sempatik roller ne de güzel gidiyormuş yahu :))
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Masalsı bir film. Her bir karesi ilmek ilmek hayal gücü ile işlenmiş...ki genelde severim bu tarz filmleri. Benim en çok hoşuma giden Robert De Niro'yu çok ama çok farklı bir rolde izlemek oldu.. :D Ayrıca Michelle Pfeiffer kadar güzel bir kadının çirkinleşmekten korkmamış olması da takdire şayan. İzlenebilir. Türünün sevenleri için ideal. 7/10
report_problem
3 yıl önce
mels profil resmi
mels
Çok çok uzun zaman önce izlediğim ancak hala unutmadığım o nadide filmlerden. Çok tatlı bir film, hala izlemediyseniz mutlaka izleyin :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
damla. profil resmi
damla.
hadi git kayan bir yıldız yakala..
"masal ve aşk". daha ne olsun ki.

report_problem
5 yıldan fazla önce
h.tugce profil resmi
h.tugce
Zamanında beni Take That'le tanıştırdığı için ayrı severim :)
report_problem
6 yıl önce
kont.h.es profil resmi
kont.h.es
insanı durduk yere mutlu eden filmlerden...
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Stardust”ta sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için Yvaine adlı yıldızı sönmek üzere olan bir oyuncuya yeniden hayat vermeye söz veren Tristian’ın öyküsü anlatılır. Tristian ile Yvaine beraber çıktıkları macerada Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ve şeytani ruhlu bir cadıyla yüz yüze gelmek zorunda kalacaklardır.
report_problem
6 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Yönetmen koltuğunda yaptığı çıkışın arkasını layıkıyla getiren Matthew Vaughn var oyuncu kadrosu kelimenin gerçek anlamıyla yıldızlar geçidi. Filmin kendisi de heyecandan romantizme pek çok öğeyi beraberinde barındırıyor. Eğer keyifli bir iki saat geçirirken fantastik sinemadan drama varan farklı türleri bir arada en başarılı bileşimlerinden biriyle görmek isterseniz 2007 yılından çıkıp gelen Stardust size en güzel alternatiflerden biri olacak. Film bittikten sonra jenerik akarken çalan Take That şarkısı Rule The World ise ayrı bir güzel.
report_problem
6 yıldan fazla önce