Örümcek-Adam 3 (Spider-Man 3) (2007)

Örümcek-Adam 3 (2007)Spider-Man 3

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
139 dakika
269
25
1683
24
Sefa profil resmi
Sefa
İlk iki filmsin gerisinde ama yinede izlenir. Orta halli bir süper hero filmi olmuş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Başlarda çok yordu beni ama karakter zenginlği açısından beğendim filmi. Tabi görmediğimiz hala yığınla karakter var. Green Goblin'in diğer filmden zaten olacağı belliydi. Sandman'le ilk kez karşılaştım ama Venom'un olması da sevindirdi. Diğer filmlerde Carnage var mı bilmiyorum ama onu da görmek lazım bu evrende. Hatta Spider-Man sadece onunla uğraşmalı.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yılına göre görsel olarak zayıf buldum filmi. Efektler olayın çok dışında görünüyor. Onun dışında en büyük handikapı çok düşman yapalım kalabalık olsun diyip Venom'u harcamışlar resmen. filmin seyir zevkini düşürdü benim için. Çok hayranı olmadığım bir karakter zaten. İlk iki filmin birazcık altında bulsam da bu handikaplar yüzünden yine de izlenir bir film. Venom'u beğendim kolay harcansa da. Orta şeker bir süper kahraman filmi bana kalırsa. 4,5/10
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Benim sevmem için Marvel olması yetiyor zaten ama Örümcek Adam'ın yeri hep başkaydı. Özellikle serinin bu filminde 3 düşmanı ve de zaman zaman kendisinin de kendi düşmanı olması durumu ilgi çekiciydi. Tabi filmin seyrinde sonuna doğru bir çok şey değişip durdu ve güzel bir finalle de bitti bence. Bu durum değişkenlikleri akıcılığını arttırmış filmin. Aksiyon dolu harika bir Marvel filmiydi.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
İlk 2 filme göre daha karanlık olan filmin en büyük handikapı, Venom gibi bi düşman başlı başına yetecekken Spider-Man'ın 3 düşmanla birden savaşması.

Ama herşeye rağmen görsel şöleni, heyecanı ve aksiyonu had safhadaydı.Sıkı bir Spidey hayranı olarak tatmin olduğumu söyleyebilirim
error_outline
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
örümcek adam serisinin son filmi ve en karanlık filmi diyebiliriz , diğer filmler gibi bu filmde güzel .
error_outline
neredeyse 7 yıl önce