Kapisma (Snatch) (2000)

Kapisma (2000)Snatch

Puan 8.0 (23 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Kült, Komik, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
104 dakika
1176
24
3314
484
arifcicek profil resmi
arifcicek
20 yıl olmuş ama ilk defa izliyorsanız şu an çekilen çoğu filmden daha iyi olduğu gerçeğini kabul etmeniz gerekir. Hem aksiyon, hem komedi harmanlaması çok iyiydi.
Jason abinin adının neden Turkish olduğunu bulamadım ama bu kadar farklı karakterler çok sağlam kurguyla birleştirilmiş. Brad Pitt'in karizmasından ödün vermediği ve filmde başrol bir kadın oyuncunun olmadığını düşünürsek sıkmadı yani.
Karavanın yandığı o meşhur sahne ve Brad Pitt'in gözündeki intikam çok iyiydi.
report_problem
1 ay önce
trevor profil resmi
trevor
Son 10 dakikaya kadar vasat bulmuştum. Son kısım hatrına nötr geçiyorum.
report_problem
7 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Jason için izlediğim ama izlerken bir sürü yıldız isimle karşılaştığım olay örgüsü ilginç ve izlenilesi harika bir yapım.
report_problem
9 ay önce
Selenora profil resmi
Selenora
Farklı bir tarza sahip bu yüzden adapte olmam ve filmi benimsemem zaman aldı. Bundan dolayı başta sıkıldım ama sonra güzel bir akışa girdi. Tuhaf olaylar dizisinde ikamet etti ve hoşuma giden bu tuhaflıklar oldu. Bu türü sevenin çok beğeneceği ama benim gibi alışkın olmayanların tuhafsayacağı bir film. Çok hayran olmasam da beğendim. Başta dört Parmak Franky'i canlandıranın Brad Pitt olduğunu sanan tek kişi ben değilimdir umarım.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Kadro çok iyi yer yer tebessüm ettirdi en azından..Varsa zamanınız bir göz atın ;)
report_problem
2 yıl önce
Kevlar profil resmi
Kevlar
Çok keyifli, sıkmadan izlenen bir film. Brad Pitt'in oyunculuğu harika, bazı yerlerde kahkaha attırabiliyor :)) İzleyin..
report_problem
2 yıl önce
tugced profil resmi
tugced
Sevdiğim oyuncular bir arada mimikler şakalar hareketlilik aşırı sevdim ve güldürdü :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
maximus585858 profil resmi
maximus585858
Benim için zaman kaybı oldu.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Tamamı etkileyici ama son 10 dk enfessss olmuş :) Jason varsa olay bitmiştir zaten de ilave brad olunca kaçırmayın derim ;)
report_problem
3 yıldan fazla önce
screamm profil resmi
screamm
Yorumbalara bakarak izlediğim filme herkes çok güzel demiş vasatında altında izlediğim en kötü filmdi zaman kaybından başka bişey değil kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bundan sonrada yorumlara kanıp film izlemem
report_problem
3 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Aksiyon doruklarda! Bitmek bilmeyen bir karmaşa! Gülmekten kırıldığım onlarca sahne! İzlerken çok ama çok eğlendim. Sanırım bi on yirmi otuz kez falan izlerim ben bunu :D
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Efsane bir film olmuş çok keyifli ve çok güldürdü oyuculuklar filmin müzikleri oscarlık :)
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Guy Ritchie 'nin kariyerinde ki en iyi filmi. Aksiyonu bol, eğlencesi bol.Tam anlamıyla bir başyapıt. Özellikle sekanslar eşsiz olmuş. Ritchie bunu bolca yapar ama bu filmde espiri noktaları sadece sekans üzerinden olmuş. O yüzden de yeri farklıdır. Kurgusu da üst seviyede. Birbirinden bağımsız olayları ince ince iliyerek biribirine bağlamışlar. Bunu her filmde görsek de Snatch kadar başarılı olanı yoktur. Oyuncu kadrosu da müthiş. Aktörlerin her biri birbirinden iyi.Özellikle Brad Pitt daha Tyler Durden karakterini üzerinden atamadan film çekimleri başlamış. Hafif kendini gösteriyor zaten. Jason Statham da tek yumruk atamadan bitirmiştir filmi. Daha yeni parladığı zamanlar nasıl olsada. Benicio Del Toro 'yu biraz daha görsek fene olmazdı. Ama tek kelimeyle harika bir film. İzlemeyen varsa kesinlikle izlemeli.
report_problem
4 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Çok güzel bir filmdi. Hareketi bol, karmaşası ilgi çekici konusu ve müzikleri keyifli... İzlenir ki bu tekrar :)
report_problem
4 yıl önce
Sapphira profil resmi
Sapphira
kendi adıma izlerken düşünülecek çok şey buldum, bide filmin hızı eklenince acayip sürükleyici bi film oldu. bitince dinlenmek istedim ^_^ çok iyiydi
report_problem
5 yıl önce