Zafere Hücum (Rush) (2013)

Zafere Hücum (2013)Rush

Puan 8.4 (21 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
123 dakika
621
12
1828
448
Sefa profil resmi
Sefa
Tarihe rakabetleriyle ve başarıları ile adlarını yazdırmış iki rakibin muhteşem hikayesi.
report_problem
9 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
çok başarılı bir biyografi filmiydi her açıdan güzel, seyir zevki yüksek , oyunculuklar gayet güzeldi . izlenebilirliği oldukça yüksek bir film.
report_problem
11 ay önce
BlaCkMyTh profil resmi
BlaCkMyTh
Ve tekrar izleme zamanı... 20.05.2019 Niki Lauda özlicez seni...
report_problem
1 yıldan fazla önce
olcaywtsn profil resmi
olcaywtsn
2 tip karakteri çok iki aktaran, hırsların ne kadar gereksiz olduğunu gösteren bir baş yapıt çıkarmışlar ortaya. F1 seviyor olmam da extrası olmuştur. :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
alpercelik profil resmi
alpercelik
Bir yarış filmi olarak görmeyin formula 1 ilgi alanınız olmayadabilir... adanmışlık çerçevesinden rakibiyle rekabet halindeki iki yarış pilotunun mücadelesi...bu mücadelenin kendileri için olan anlamı büyük bir bilgelikle yansıtılmış...çok iyi film
report_problem
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Efsane F1 pilotları olan Niki Lauda ve James Hunt'un hayatlarını birebir yansıtan dram-biyografi filmi.Bol aksiyonu da unutmamak lazım. Filmde dikkatimi çeken ilk şey olay örgüsünde ki boşluklar. Çok atlaya atlaya ilerlemiş. Yani ana başlıkları tek paragraf olarak geçmiş. Böyle olunca da hikaye bazı noktalarda kaymaya uğramış. Çoğu yerde de gerçek röportajlar ve hareketler birebir yansıtılmış. Chris Hemsworth ve Daniel Brühl rolleri için resmen biçilmiş kaftan. Rollerine bedenen ve ruhen bağlanmışlar. Ama Daniel bunu bir tık daha üste taşımış. Araba takip sahneleride beklediğimden iyiydi. O gergin atmosfer bütün şiddetiyle yansıtılmış. Bide Hans Zimmer abi devreye girince eşi benzeri olmayan birşeye dönümüşmüş. İyiydi. Ama fazla değil.
report_problem
4 yıl önce
elganja. profil resmi
elganja.
F1 pilotları James Hunt ve Niki Lauda'nın aralarındaki dostluk ve rekabetin ele alındığı hayatlarındaki tüm iniş çıkışların harika bir şekilde aktarıldığı çok güzel bir biyografi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
SNOWS profil resmi
SNOWS
Gerçek hikayeden alıntı olması ve herşeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını anlatan başarılı bir filmdi . İzlerken gerçekten ders çıkarılması gereken konulara değinilmişti. Kısacası beklemeden izleyin :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Böyle bir filmi izlerken sıkılabileceğimi düşünüyordum. Ama hiç öyle olmadı. Azim, hırs, kıskançlık, geri dönüş, hayata bağlılık , herşey var. Biyografik olması daha da değerli yapıyor filmi . İzlemeyenlere esinlikle tavsiyemdir.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Muhteşem bir film... Zaman kaybetmeden izleyin...
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Çok güzeldi zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarış sahnelerinde heyecandan yerimde duramadım :D Uyarlama bir film olması ayrı etkiledi. İki birbirinden tamamen farklı karakter, ikisiyle de rahatlıkla empati yapabiliyorsunuz. Oyuncular çok iyi seçilmiş, makyaja bayıldım. Ve tabi ki oyunculuklar da muhteşemdi.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
deska profil resmi
deska
çok iyi bir film izlediğimi düşündüm film bittiğinde. iki farklı insan aynı şeyin peşinde ve o şeye ulaşmak için sarf ettikleri veya etmedikleri şeyler. niki lauda ve eşi kendilerine hayran bıraktılar beni. kişilikleri ve arzularına, ihtiraslara zekice ve sakince yaklaşımlarını takdirle izledim. baş roller ve yan roller tam olmuş, senaryo çok iyi. gerçek hayattan uyarlama çok iyi bir film. mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız;)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
Çok heyecanlanarak izledim yarış sahnelerini :). Ertelediğim bi filmdi baya zamandır siz ertelemeyin izleyin :).
report_problem
5 yıl önce
colorful profil resmi
colorful
izlemeye baya gecikmişim- onu anladım.. Howard tam bir uyarlama ustası. Akıl Oyunları ve Külkedisi Adam'da bunu fazlasıyla kanıtlamıştı.. Rush'la perçinlemiş.. Çok beğendim..
report_problem
5 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Harikaydı! Gerçeğine o kadar çok benzeyen oyuncular ve makyajları da ayrı cezbetti beni. Mutlaka izlenmeli!
report_problem
5 yıldan fazla önce