Hayallerin pesinde (Revolutionary Road) (2008)

Hayallerin pesinde (2008)Revolutionary Road

Puan 6.4 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
103
12
437
136
eskon profil resmi
eskon
Amerikan rüyasının iç yüzünü eleştiren, karamsar mı karamsar bir film. Keyifliyken izlemeyin neşenizi kaçırır.
report_problem
6 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Yapmak istediklerimiz ve yapmamak istediklerimizin zaman içindeki geri dönülmez dönüşümü diyebiliriz. Hayatın şartlarına göre kadın ve erkek ilişkisine dair gerçek bir tespiti olmuş. Replikler çok ağır değil ama psikolojisi insanı biraz yorabiliyor uygun bir zaman seçmenizi öneririm.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Herkesin gözdesi olan 2 çocuklu bir çift. Dışarıdan bakılınca mutlu bir çift gibi gözüküyor ancak yaşanan aile içi sıkıntıları , iş hayatını , hayalleri gözler önüne sunan ağır senaryosuyla hazmedilmesi zor muhteşem bir film.
report_problem
3 yıl önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Aşk evliliği diye bilir miyiz? Bence diyebiliriz. Hayallerinin peşinden gitmek isteyen o muhteşem çift... Ama işte gerçek hayat diye bir şey var. Sen planlar yaparken hayat sana başka şeyler sunar. Evlilik ve aşkı çok güzel anlatan ve bir çiftin nereye doğru, kime doğru dönüştüğünü bize sunuyor.
report_problem
3 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Kim ne derse desin çok etkilendiğim bir film oldu. Kendini, insanları ve yaşadığı hayatı sorgulayanların da benim gibi etkilenecegini düşünüyorum. Toplum tarafından biçilen rollere karşı duracak cesareti olmayıp, o hengamede kaybolup giden herkesi temsil ediyor Wheeler çifti. Mutlu bir anınızda izleyip durduk yere eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın. Mutsuzken izleyin ki bir anda mutsuzluk, depresyon, umutsuzluk hepsini yaşayıp kurtulun. Şaka bir yana izleyin.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
İnsanı darmadağın eden sert bir senaryo. İyi oyunculuk, iyi yönetmenlik yinede hazmı zor bir film. Romantikler uzak dursun.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
sirin profil resmi
sirin
Kötü bir film, zaman kaybetmeye değmez.
report_problem
6 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
off cok yordu bu film beni...huzurlu ve mutlu bir zamanda izlenmeli...
report_problem
6 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
kate ve leonardo'dan beklenmeyecek bir film . ne umdum ne buldum .. film aile dramını anlatıyor ama inanılmaz derecede sıkıcı ve nasıl desem boş olmuş .
report_problem
6 yıldan fazla önce