Perfetti sconosciuti (Perfect Strangers) (2016)

Perfetti sconosciuti (2016)Perfect Strangers

Puan 8.6 (21 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İtalyanca
Ülke
İtalya
Süre
96 dakika
61
2
124
52
Hamkon profil resmi
Hamkon
Bence güzel bir filmdi. Lakin sonu daha güzel bağlanabilirmiş. Biraz havada kalmış. Filme gelince gerçekten böyle hayatlr var. Birbirimize o kadar yalan söylüyoruz ki tamda filmde olduğu gibi.
report_problem
1 yıldan fazla önce
tugced profil resmi
tugced
Enerjisini sevdim,akıcı bir filmdi hani derler ya insanın fikriyle zikri bir olsun işte buna ters düşen başkalarına yönelen acımasızca eleştiren ama asla kendini görmeyen insanları anlatıyor.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Uzucu bir tablo... Film hakkinda soyleyecegim ilk sey bu. Ben ise hala sevginin askin varligina inaniyorum fakat bazilarina bu yetmiyor olmali ki farkli arayislara cikiyorlar. Ben gercekten uzuldum...
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
baras profil resmi
baras
Lut kavmi remastered.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Yahu ne kadar pislikmiş bunlar D
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Evet güzel akan, ilginç konulu bir film olmuş ama mesaj vermek adına bir hayli abartmışlar. Tamam anladık hepiniz birbirinizden pislikmişsiniz.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Müthiş tokat atan bir film. Hani kendimize güvenimiz tamdır da başkaları yapar ve bir güzel eleştiririz ama yaptıklarımızında eleştirdiğimiz insanlardan bir farkı yoktur ya öyle bir şeydi. Tek mekanda geçen filmlerden birisi olan Chorence filminden sonra ikinci sırada yerini aldı diyebilirim.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
"Hadi gelin bir oyun oynayalım. Herkes telefonlarını çıkarıp masanın üstüne bıraksın. Gelen her türlü bildirim ve aramayı açıkça paylaşalım. Ne de olsa gizlimiz saklımız yok." şeklinde başlayan bir facialar silsilesi. Konusu oldukça ilginç ve tek mekanda geçmesine rağmen film sizi içine çekip sağa sola savuruyor resmen. Konusu gereği özel hayatın çooook açıkça konuşulduğu bir film. Hatta bazen rahatsız edici düzeye de ulaştığını söylemeliyim. Ama merak duygusunu körükleyen bir nokta da bu sanırım. İnsanların özel hayatlarına, eşlerinin bile bilmedikleri sırlarına ulaşma düşüncesi sizi de deli gibi meraklandıracak. Bunun yanı sıra gerçekten bir şeyler anlatan bir film. Hani izlerken ciddi manada düşünmenize sebep olacak noktalar mevcut. Filmin vermek istediği mesajları aldığınız takdirde harcadığınız zamana kesinlikle değecek. Toplum baskısı, empati, yalan, aşk, aile, güven... Saymakla bitmeyecek kadar çok şey anlatıyor ve bunların bazılarını öylesine çarpıcı şekilde ele alıyor ki resmen afallamanıza sebep oluyor. Oyunculuklara geçecek olursak kadro genel olarak başarılı. Ancak Marco Giallini ve Valerio Mastandrea kadronun içerisinden sıyrılıp birkaç adım öne çıkmayı başarmışlar. Özellikle Valerio Mastandrea bence filmin açık ara yıldızı. Özetle kaliteli bir yapım. Bu aralar Türk versiyonu "Cebimdeki Yabancı" çok konuşuluyor. Ben orjinalini izlemeyi tercih ettim. Fragmandan da gözlemlediğim kadarıyla orjinalinin yanına yaklaşamamışlar gibi. Ama yine de siz bilirsiniz. Çok da önyargılı konuşmayayım. Her iki film için de izleyeceklere iyi seyirler :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Telefonlarımızda aslında ne kadar büyük sırlar sakladığımızı gösteren bir film olmuş. Tek bir masada sadece akşam yemeğinde geçen bir filme göre beklentimden daha da sürükleyici bir film olmuş. izlerken kendimi de düşününce sanırım herkesin telefonunda kendince büyük sırları vardır diye düşündüm. Oldukça başarılı bir film. 8/10
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Filmin konusunu düşününce en fazla gossip girlvari bütün sırların herkesin elinde olacağı bir film çıkar demiştim.Tahminimden bir tık fazla oldu. Aileye uyarlandığında neler çıkar tahmin edebiliyor insan birazcık. İşler sarpa sardığında acınacak hallerine gülmeye başladım. Vfor'a katılıyorum:Cidden madem bir şeyler çeviriyorsunuz bu ısrar niye? :D İzledikten sonra bilmek mi bilmemek mi daha iyi diye sorguluyor insan kendini... Peki sizce? İyi seyirler..
report_problem
3 yıl önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
İlişkiler adına izlediğim en ilginç filmlerden biriydi hayır anlamadığım madem hepiniz bi nane yiyosunuz niye böyle bi oyuna kalkışıyosunuz :D finalini de ayrıca beğendim güzel bağlamışlar
report_problem
3 yıl önce
TheBride profil resmi
TheBride
Onun dışında tek mekanda geçen ve diyaloglar üzerine kurulu bir film. İnsanların çok yakınlarından bile saklayabileceği sırları olduğunu gösteren, özellikle Rocco karakterine ait çok güzel diyaloglar içeren bir film.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Yıllardır arkadaş olan insanların bir akşam yemeğinde buluşup, bütün sırlarını ortaya dökmek için ilginç bir yöntem bulmalarını konu alan bir film. Tek mekanda geçen filmin senaryo örgüsü güzel, diyaloglar akıcı, sıkılmadan izlenebliyor. Sonu da şaşırtıyor gerçekten :) Bol diyaloglu ve tek mekan filmlerini sevenler kaçırmasın...İyi seyirler...
report_problem
3 yıldan fazla önce