Pek Yakinda (Coming Soon) (2014)

Pek Yakinda (2014)Coming Soon

Puan 7.2 (20 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
134 dakika
543
58
2055
191
Rainbow profil resmi
Rainbow
Çok çok çok güzeldiiii :) Ekip muhteşem , Türk oyuncular diyarı gibi olmuş ,eskileri yad etmeleri ,o nostaljik havası ,tiplemeler :) Filmin içinde film çekmiş,başarılı da olmuş :) (Yalnız sporsorluğunu yapan firmalar film boyunca gözümüze gözümüze böğürdüler :D Orası abartı olmuş işte )
report_problem
3 yıldan fazla önce
Celestine profil resmi
Celestine
Çok beklentiye girmeden izledim çünkü özellikle ilk çıktığı zamanlarda olumsuz birçok eleştiri okudum. Ama aksine bence çok sıcak, tatlı, güldüren eğlenceli bir filmdi. Karakterlere de bayıldım. Bence izlemeyenler daha fazla bekletmesin.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Filme karşı bir önyargım vardı sonra izlerim diyordum televizyonda tesadüfen görünce izledim. Gayet güzel ve ailenizle izlerken tebessüm edip eskileride anabileceğiniz bir film çekmiş.
report_problem
3 yıldan fazla önce
TheBride profil resmi
TheBride
Cem Yılmaz denilince aklımıza hep bol kahkahalı komedi filmleri gelsede böyle sade aile filmlerinde bence daha başarılı. Huzur verici ve komik bir film.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Rumm profil resmi
Rumm
güzel bir filmdi konusu ve değindiği noktalar göz önünde bulundurulduğunda oldukça başarılı ve benim en sevdiğim yanı pek çok ünlüye de filmde ufak rollerle yer vermiş olması
report_problem
4 yıldan fazla önce
osiris profil resmi
osiris
fragmanı beni çok cezbetmemişti bu yüzden çok ertelemiştim ama beklediğimden çok daha iyi bir film çıktı .
report_problem
5 yıl önce
burakkursun profil resmi
burakkursun
Pek bi umutla izlememiştim ama izlediğime değdi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
Hukumsuz profil resmi
Hukumsuz
Öncelikle Tek kelime ile Muheşem bir film yazayım ve altta başlayayım film ile ilgili düşüncelerimi yazmaya.. Bir kere filme katıla katıla güleceğim havasında izlemeyin ve artık Cem Yılmaz'ın Standup gösterileri dışındaki yapıtlarında abartılı komedi beklemeyin. Adam zaten 2 yıl önce size katıla katıla gülmeniz için bir Standup yaptı.Gülmek istiyorsanız açın izleyin 50. tekrarda da gülersiniz. ayrıca Cem Yılmaz' ın sadece komedyenlik imajını kafanızdan silin çünkü bu adama dramda çok yakışıyor. Filmin Dramı da, komedisi de genel anlamda dozunda olmuş.Çağlar Çorumlu'nun performansı ancak okadar güzel olabilirdi.Ben çok beğendim filmi ama iyi bir sinema izleyicisi olarak yapıcı 2 eleştirim olacak. 1-Maske olayı sanki biraz dozunu kaçırmış çünkü insan kafasında maske de olsa eşini gözlerinden, dudaklarından tanır. 2-Tülin Özen'in oyunculuğunu çok beğenmeme rağmen sanki o rol üstüne çok oturmamış gibi geldi. Sadece bu iki noktadan dolayı 9/10 veriyorum yoksa 10'luk bir filmdi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
çok iyiydi çokkk.helal olsun cem yılmaza
report_problem
5 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Dram ve komedi iç içe, tam beklediğim gibi çıktı :D Çok keyifliydi. ^^
report_problem
5 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Türk Sinemasına yaptığı göndermeler, Kötü adam rolünde Cem Yılmaz genellikle iyi oyunculuklar, bir miktar iyi espri, genel anlamda hoş mekanlar filmin artılarıydı.
Filmin olay örgüsü biraz yapmacık geldi bana ve film ne olduğuna karar verememiş gibi bir his uyandırdı.
Her şeye rağmen Türk sinemasında benzeri az olan enteresan bir Cem yılmaz denemesi denilebilir film için. İzlemeye değer...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
hakan68 profil resmi
hakan68
vay vay vay son zamanlarda izlediğim en güzel türk filmi diyebilirim. özellikle eski yeşilçam öğeleri bile beni filmin içine fazlasıyla çekti. kesinlikle izlenmesi gerek.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
vasattan hallice bir film. komedi unsurlarından ziyade dram daha baskın geldi bana... vasat bulmamın nedeni bu işi ciddiye alarak yapan nadir insanlardandır cem yılmaz... ama bu filmde ne gora ne yahşi batı emeği göremedim... tabiki izlenir orası ayrı... beklentim yüksekti.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
starch profil resmi
starch
Ben konu açısından biraz Tootsie, biraz Mrs.Doubtfire'ı anımsadım. Görsellik açısından kesinlikle doyurucuydu. Yeşilçama saygılı nostaljik göndermeri hoştu. Zerrin Tekindor dikkat çekiyordu. Ozan Güven makyajını beğendim. Küfürlü bir film yapmadığı için Cem Yılmaza teşekkürler. Çünkü bunu çocuklar da izlemeli..
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
bernausanmaz profil resmi
bernausanmaz
keyifli bir film olmuş. cem yılmaza yakışır sekilde dolu dolu espiriler, göndermeler var filmde. izlemesi keyifli ama bence daha önemlisi stand-up gösterileri ile ilk çıkışına şahit olduğumuz bu adamın, şu an geldiği noktaya bakınca insanın yüzüne bir gülümseme düşüyor:) stand-up sonra oyunculuk akabinde senaryo, yönetmenlik ve producer.. her yaptığı film ile de tecrübesinin arttığı alenen ortada. inanıyorum ki ilerleyen çalışmalarında da bundan iyisini çıkaracaktır. sanırım bu yüzden her filmi için 'vayyy super olmuş' demek yerine hadi yeni bir film daha çekse de izlesek diyoruz:)
izlenesi
report_problem
neredeyse 6 yıl önce