Patch Adams (1998)

Patch Adams (1998)

Puan 9.0 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
115 dakika
731
12
2187
425
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
çok ironik ve terajik geliyor insana gerçekten. onca film çek, insanlara umut aşıla sonra git hayatına son ver. sevgiyle anıyorum. filmin ne kadar güzel olabileceği ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. sıcacık. umut dolu. peh.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Şu filmi boynunda ilmek olan birine izletsek yavaşça çıkarır ama filmin başrol oyuncusu intihar ederek ölüyo hayat ne kadar da ironik...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Adamın oyuculuğu büyüleyici.. En dramtik sahnede bile öyle bir ifadesi var ki insan ağlarken gülüyo. Ertelediğime pişman olduğum filmler arasında. İzlemediyseniz ve listenizdeyse bekletmeyin, yeni haberiniz olduysa durmayın hemen izleyin. Tatmin eden bir oyunculuk mükemmel bir kurgu..( R.I.P Robin Williams )
report_problem
3 yıl önce
mels profil resmi
mels
Robin Williams'ın oyunculuğu der susarım. Ve hikayenin gerçek olması filmi daha da büyüleyici hale getiriyor. Hala daha böyle insanların yaşadığını bilmek gerçekten mutluluk verici.
report_problem
3 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Bazı oyuncuların neden devleştiğini daha iyi anladım, Robin Williams tartışılmaz bir oyunculuk sergilemiş. Filme gelirsek söylenecek çok şey var, söylenecek yüzlerce övgü kelimesi... Hunter Doherty Adams sen dünyaya gelmiş mucizelerden birisin. Film kurgu olsaydı ''hadi canım nerede böyle insanlar film işte'' derdim ama tamamen BÖYLE bir insanın varlığı anlatılıyor. Filmin kalbimde bu denli yer etmesi gerçekliğinden olabilir bilmiyorum ama bence bir baş yapıt..
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
gerçek hikayeden? vay canına dedirtti :) en iyisi olmak için varolanın dışına çıkmak gerektiğini bir kez daha yüzümüze sakince vurdu. şimdiki sisteme bakınca memur olsun diye çocuk büyütülüyor insanlığa faydalı gençleri yetiştirmek 2. sıraya düştü gibi. bunu daha iyi anlamak için izlemek gerek :)
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Bu adamın gerçek olduğuna inanmak hem zor hem de çok güzel.Robin Williams farkıyla şahane bir film ortaya çıkmış.Hem gülümseyerek hem duygulanarak izledim.Her yerde ve herkese insani muamele şart tabii ki ama özellikle doktorlardan gelecek olan insani muamele,yakınlık ve gülen bir yüz hayat kurtarmaktan öte, hayata bağlamak gibi inanılmaz etkilere sahip olabiliyor.Bu muhteşem filmi kaçırmayın.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
bu filmi ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kelimelerim yetmez.. her sahnesi her repliği dopdolu bir film.. ölmeden önce mutlaka izleyin
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Winchester00 profil resmi
Winchester00
Robin williams ın oyunculuğundan bahsetiyorum bile... insanın içinde çok değişik duygular uyandıran bir film
report_problem
4 yıldan fazla önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
hayatla doldum yenıden bence kesınlıkle ızlenmelı bazı abartılı sahneler olmasa efsane olabılırdı ama o sahnelerınde fılme karekter kattıgını dusunuyorum
report_problem
5 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Çok özür dilerim ama 'pollyannavari' 'pollyannamsı' filmleri sevmiyorum ya.
report_problem
5 yıl önce
incrediblecolor profil resmi
incrediblecolor
Robin Williams'ın hayata umutla bakılması gerektiğini gösteren bir filmi daha :)
report_problem
5 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
SAĞLIKÇILAR SEYRETSİN! Tabi sağlıkçı olmayanlar da seyredebilir!)) Değişik bir tıbbi ekolü olan Dr un, bu ekolünü uygulamada gösterdiği kararlı yüreklilik. Sevgi olmadan iyileştirmenin olamayacağını, ya da tersi bir bakışla; insanların gönlüne girerek ne inanılmaz faydalanımlara ulaşılabileceğini gösteren bir film.
report_problem
5 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
tipik bir robin williams filmi. amerikan ruhunu, havasını taşıyan bir çağdaş sinema verimi. insanlara iyiliği, güzelliği aşılamaya çalışıyor
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
en iyi biyografik film bu bence
report_problem
neredeyse 6 yıl önce