Marnie Oradayken (Omoide no Mânî) (2014)

Marnie Oradayken (2014)Omoide no Mânî

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Dil
Japonca
Ülke
Japonya
Süre
103 dakika
64
0
120
46
Rainbow profil resmi
Rainbow
Nasıl da güzel karakterler çizip, o karakterlerin içini de ne güzel dolduruvermişleeer bööylee ✿ Bayıldım bayıldım harikaa ♡ Bu güzelliği izlemeden geçmeyin derim.
error_outline
3 gün önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Aşırıcılar'dan sonra yine Yonebayashi'nin elinden çıkmış, bir başka Ghibli yapımı harika film. Bu animeden sonra Yonebayashi'den iyi bir yapım gelmedi fakat anime dünyasında umut veren yönetmenlerden olduğu bir gerçek.
error_outline
2 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Sabah çizgi film izleyeyim, içim açılsın derken, yüreğimi dağlayan anime. Gayet başarılı ama çok fazla dram var :(
error_outline
3 yıldan fazla önce
alisondilaurentis profil resmi
alisondilaurentis
Bir film ancak bu kadar naif bu kadar sıcak olabilir. Marnie sanki küçük kız kardeşiniz ve siz onun hayal dünyasındasınız. Bi yandan içinizi huzur kaplarken bir yandan ağlamak istiyorsunuz.Sonda çalan "Fine on the Outside" sizi alıp götürecek cinsten. Mutlaka izlenmeli..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Anime candır :) Muhteşem görüntüler,etkileyici hikayesi ile insanı derinden etkilemeyi başarıyor.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
çizim, müzik herşeyiyle çok tatlı ve bir o kadar hüzün dolu sağlam bir anime. duygusal evet ama hüznün içinde tatlı bir umut da var, ikisi çok güzel birleşmiş. çok sevdim çook.
error_outline
4 yıldan fazla önce
melikebf profil resmi
melikebf
Yumuşacık bir anime. Marnie'nin güzelliği ve gülüşü, gülerkenki kısılan gözleri insanın içini ısıtacak cinsten ve görülmeye değer. Yavaş ilerlemesine rağmen sıkmıyor hatta merak ettirici bir özelliği var öyle mi böyle mi gerçek mi değil mi neler oluyor diye diye bitirdim animeyi :D Ben de izleyin derim :))
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
bir çocuğun gözünden yalnızlığı, korkuyu, dostluğu, sevgiyi rengarenk çizimlerle ruhumuza dokunarak yansıtan güzel bi film.. o kadar beğendim ki bavulumu toplayıp oraya gidesim var
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
sisyphos77 profil resmi
sisyphos77
Çizgiler şahane gerçekten ama bir ghibli animasyonu için konusu, temposu fazla ağır ve depresif geldi bana... daha sihirli bir şeyler bekledim sank
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
İzlediğim en güzel animelerden biri.Renklerin,çizimlerin güzelliği insanın içini açıyor.O görsel güzellik,o detaylar insanı sebepsizce mutlu ediyor.Domatesleri bile çekirdeğine kadar görebiliyorsunuz,güneşin doğuşu gerçeği kadar güzel resmedilmiş..Bunun yanı sıra, konu olarak Japonların sahip olduğu ruhsal derinliğin ve inceliğin çok güzel bir örneği olmuş.İzlediğim en güzel spiritüel filmler arasında yerini çoktan aldı.İzlemeyenler hemen izlesin :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
erengngr profil resmi
erengngr
İnanılmaz sevimli mi sevimli güzel bir anime. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Gayet güzel bir filmdi. Naif bir işleyişi vardı. Müzikler çok güzeldi. Çizimler çok başarılı ve canlıydı. Ayrıntılarına kadar dikkat etmişlerdi çizimlerin. Konusu da güzeldi. İzleyin derim tabi ki. :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çizimleri o kadar güzeldiki film bomboş olsa bile sanırım izlemekten büyük keyif alırdım. Filmin güzel bir melankolik havası var. Başarılı bir dram animesi. Finali güzeldi ama daha da tatmin edecek bişey olabilirdi. 8,5/10
error_outline
5 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Keşke gerçek olsa da gidip orada yaşasam diye düşündüğüm nadir filmlerden biri oldu. Çizimlerin güzelliği, karakterlerin tatlılığı, hüznü ve masalsı tadıyla tam bir Ghibli işi olmuş. Çok ama çok sevdim. Mutlaka izleyin...
error_outline
5 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Çok etkileyici bir hikaye, her bir milimi düşünülerek resimlenmiş, kaçırmayın...
error_outline
5 yıldan fazla önce