Nabbeun namja (Bad Guy) (2001)

Nabbeun namja (2001)Bad Guy

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
100 dakika
12
0
52
47
missimiki profil resmi
missimiki
Zekice ve zarif intikam filmlerini hep sevmişimdir. Durağan ama sonuna dek sıkılmadan izliyorsunuz. G Kore ve Japon sinemasının bambaşka bir kafası olduğunu bilerek izleyin lütfen. Ha bir de; -----spoiler olacak ama biraz-------- İntikam Han Gi'nin kızı kendisine aşık etmesi. Zira üniversiteli bir kız Han Gi gibi bir pezevenge aşık olmaz, ama bir fahişe Han Gi gibi bir pezevenk için hayatını verebilir. Adam zorbaca yapsa da bunu oldukça zarif bir intikam alıyor. Kendisine aşık olabilmesi için kızı fahişe yapıyor. İtalyanca soundtracki de mükemmel. İzleyin.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Offf sonunu kendim düşünmek zorunda kaldığım filmlere çok kızıyorum. Tembellikten değil de binbir türlü şey geliyor insanın aklına. Kim-ki -Duk un aşk anlayışı beni hep buyulemistir. iki insanı bu şekilde bir araya getirmek ancak O'nun aklına gelirdi zaten.Sıkıcı olduğunu itiraf etmeliyim ama çok uzun zamandır eğlenmek için film izlemiyorum. Sonu dışında bu orjinal hikayeyi sevdim ve karakterlere cidden çok üzüldüm.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Srfzgne profil resmi
Srfzgne
Sırf o müziği için bile izlenir.. Muhteşem bi film
report_problem
5 yıldan fazla önce
kuantum profil resmi
kuantum
Hic beklenmedik bir son ile karşılaşmaya hazır olun..
report_problem
5 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
kim ki-duk'ın-klasikleşen-abartılı karakterleri ve hikayeleri. çoğu filminde olduğu gibi yine hem sarsıyor hem de etkiliyor. bu sefer biraz farklı olarak intikam mı tutku mu sorusunu sordurarak akıl da karıştırıyor.
report_problem
6 yıl önce