Kazanma Sanati (Moneyball) (2011)

Kazanma Sanati (2011)Moneyball

Puan 7.3 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
133 dakika
237
12
850
258
.SimS. profil resmi
.SimS.
Beğeneceğimi hiç düşünmediğim bir filmdi hiç sıkılmadan zevk alarak ve çok hoşuma giderek izledim. Gerçek olması izlediğim filmleri daha etkileyici kılıyor gözümde. Gerçekten iyiydi
report_problem
1 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Kurgusu iyi işlenmiş bir biyografi filmi. Beklediğimden çok daha iyiydi. Fazla dram yoktu. Olaylar bi nevi tarafsız olarak ele alınmış. Güzeldi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Güzel filmdi. Her şeyin parayla döndüğü, farklı seslere tahammül edilemeyen dünyada ipi göğüsleyen, kalıpçılardan korkmadan özgün işler yapan insanların filmleri yapılmalı mutlaka. Seyir keyfinin yani sıra izleyiciyi cesaretlendiriyor bu yapımlar çünkü. Bu açıdan sadece bir spor filmi olarak düşünmeyin. Ha bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim Brad Pitt her karakterde aynı kişi gibi değil mi? Aynı jest, aynı mimikler, bakışına, duruşuna kadar aynı sanki. İyi para kazanıyor, o ayrı.
report_problem
3 yıldan fazla önce
aylinaykut profil resmi
aylinaykut
Filmin konusu gerçekten başarılı, böyle bir olayın kesinlikle filminin çekilmesi ve Billy'nin ölümsüzleştirilmesi lazımdı zaten. Brad ile de Billy'nin ölümsüzleştirilmesi tam olmuş diyebiliriz... Ama sanki olaya bakmayıp filmi biraz senaryo bakımından değerlendirirsek eksik bir şeyler var... Ne kayıbın acısını yaşatıyor ne de sonunda tam anlamıyla sevindiriyor. Filmde durağanlık olması için konunun tamamen iyi bir şekilde işlenmesi gerekir, yarım yamalak değil. Tabii ki de bu benim görüşüm ama Brad Pitt'in yer aldığı bu film maalesef hafızama kazınanlar arasında yer alamayacak... :(
report_problem
4 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
ne diyim? seviyorum zaten böle ağır ilerleyenlerini.. filmin sonlarına doğru red sox yetkilisiyle bi dialog sahnesi var ki hangi alanda olursa olsun mevcut düzenin ezber bozan adama karşı bakış açısını çok iyi özetliyor.
report_problem
5 yıldan fazla önce
FutureX profil resmi
FutureX
Biography filmi olunca içinde de Brad Pitt ve Jonah Hill varsa izlenirr.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
lezzetli diyalogları olan çok başarılı bir sinema yapımı
report_problem
6 yıl önce
AriGold profil resmi
AriGold
The movie is very Inspiring, motivating and it's focusing on the true power of teamwork. If you are a fan of baseball or any team sport you must see this.
report_problem
7 yıldan fazla önce